українська моварусскийenglish

Санаторій "Хаджибей"

(25.02.13 10:00)

Путівки в санаторій «Хаджибей» у І кварталі 2013 року
для лікування дітей-інвалідів з сімей соціально незахищених категорій

 

Національний фонд "Україна-дітям" висловлює щиру подяку керівництву та співробітникам санаторію "Хаджибей" за чуйне ставлення до хворих дітей та щорічне надання благодійної допомоги у вигляді путівок для дітей-інвалідів та-сиріт, дітей, які залишилися без піклування батьків та дітей з багатодітних малозабезпечених сімей.

Відповідно до Угоди про благодійну співпрацю з дитячим спеціалізованим клінічним санаторієм «Хаджибей» у І кварталі 2013 році Національним фондом «Україна - дітям»:

-  Направлено на благодійних засадах для лікування 8 хворих дітей разом з матерями терміном 24 дні. Вартість однієї путівки - 3300 гривень.

-  Терміном з 04 по 28 лютого було проліковано 40 дітей разом з матерями віком від 2 до 10 років з Рівненської області;

-  Терміном з 06 березня по 04 квітня було проліковано 40 самих дітей з Харківської області віком від 13 років з інтернатних закладів.

Щиру подяку та слова вдячності висловлюємо Мазяр Тамарі Петрівні представнику Фонду «Україна - дітям» в Рівненській області та Гречаніній Олені Яківні представнику Фонду «Україна - дітям» в Харківській області, які здійснили величезну організаційну роботу по формуванню груп дітей та дітей з матерями, допомогли з фінансами для оплати проїзду в санаторій і назад, а також забезпечили транспортом для доставки дітей до поїзда.

Більш детальну інформацію з адресами, прізвищами та телефонами матерів і дітей можна отримати в Фонді «Україна - дітям».

На 2013 рік нами також вже сформована база потенційних сімей та дітей для можливого надання путівок з лікування в санаторій «Хаджибей».

Відповідальність за своєчасне формування та направлення дітей покладено на головного спеціаліста Фонду «Україна - дітям» Греся Івана Олександровича (тел. 050-18-22-104).