українська моварусскийenglish

Реалізація благодійного проекту

(02.08.12 11:27)

Реалізація довгострокового благодійного проекту
“Раннє виявлення захворювань щитовидної залози у дітей”

 

Мета зазначеного проекту в об’єднанні зусиль Національного фонду "Україна-дітям" спільно з Фондом “Діти Чорнобиля” Землі Нижня Саксонія (Німеччина), компанією “Сіменс Україна” та Міністерством охорони здоров'я України в безкоштовному забезпеченні дитячих лікарень України діагностичною апаратурою, яку вони найбільше потребують, для своєчасного діагностування та лікування щитовидної залози у дітей соціально-незахищених верств населення, які потерпіли від аварії на ЧАЄС.

Зазначений благодійний проект реалізується  більше 15 років.

З 1996 року в рамках цього проекту Фондом “Діти Чорнобиля” на територію України вже поставлено 135 апаратів ультразвукової діагностики марки Sonoline SL-1, Sonoline SI-450, Sonoline Prima, Sonoline Adara фірми Siemens і ACUSON X -150 (в центральні районні та дитячі лікарні 17 областей).

Згідно програми щороку понад 50 спеціалістів проходять перепідготовку, отримують відповідні сертифікати і справно працюють з апаратами та відповідними програмами досліджень хворих пацієнтів.

Національним фондом «Україна-дітям» на даний час проводиться організаційна робота з підготовки розмитнення ще 6 апаратів типу ACUSON та  подальшої передачі лікарням України в серпні 2012 року.