українська моварусскийenglish

Шляхами добра

(29.07.11 13:14)

Національний фонд у рамках благодійної програми «Шляхами добра» у липні 2011 року надав благодійну допомогу дитячим харчуванням ТОВ «ХІПП Україна» та медпрепаратами:

-  Деснянській районній організації Товариства Червоного хреста України – 400 упаковок медпрепарату «Ніттефор»;
-  Асоціації неонатологів України - 2900 упаковок медпрепарату «Ніттефор»;
-  спілці сімей «Ассоль» міста Василькова Київської області, які виховують дітей-інвалідів, - одяг та речи б/в, шампунь та 100 упаковок медпрепарату «Ніттефор»;
-  Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги - 100 упаковок медпрепарату «Ніттефор»;
-  Асоціації багатодітних сімей та дітей-сиріт Приірпіння - дитяче харчування ТМ «ХіПП» (45 кг фруктового пюре) та 500 упаковок медпрепарату «Ніттефор»;
-  Спілці багатодітних сімей «Родина» м. Фастова - 800 упаковок медпрепарату «Ніттефор»;
-  Координаційному центру об’єднань багатодітних сімей Шевченківського р-ну м. Києва -  дитяче харчування ТМ «ХіПП» (50 кг фруктового пюре), шампунь та 100 упаковок медпрепарату «Ніттефор».

Оздоровлення дітей-сиріт в МДЦ «Артек»

(18.07.11 12:42)

Довгострокова програма Національного фонду «Обдаровані діти» направлена на пошук, розвиток і надання допомоги талановитим, в першу чергу, соціально незахищеним дітям. Оздоровлення юних талантів, організація їх змістовного відпочинку з можливістю повноцінної реалізації творчих здібностей є одним з проектів цієї програми. У цьому році Державною службою молоді та спорту України були надані 30 безкоштовних путівок до МДЦ «Артек» для оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій, які брали активну участь у різноманітних заходах Фонду.

Національним фондом «Україна-дітям», його регіональними представниками та організаціями, які активно співпрацюють з Фондом, були відібрані 30 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з 8 регіонів України. Діти відпочивали з 21 по 12 липня у кращому дитячому центрі України. Вони стали учасниками Міжнародного благодійного фестивалю-конкурсу для талановитих дітей-сиріт «Щасливі долоні».