українська моварусскийenglish

Шляхами добра

(30.06.11 11:56)

Національний фонд «Україна – дітям» у рамках благодійної програми «Шляхами добра» у червні 2011 року надав благодійну допомогу вітамінами,  дитячим харчуванням ТОВ «ХІПП Україна», музичним обладнанням:

- Будинку дитячої творчості Подільського р-ну м. Києва для дитячого Зразкового ансамблю «Шанс» –музикальне обладнання (мікрофони, мікшерський пульт);
- Союзу багатодітних сімей Подільського р-ну м. Києва – вітаміни «Кідді Фарматон»;
- спілці сімей «Ассоль» міста Василькова Київської області, які виховують дітей-інвалідів, будинку дитини при Чорноморської виправної колонії № 74 в Одеській області, регіональному представництву фонду «Україна - дітям» у Харківській області та спілці  багатодітних  сімей «Родина» м. Фастів Київської області –різноманітне дитяче харчування ТМ «ХіПП» та «Бебивіта» (217 кг пюре фруктового та овочевого, молочних сумішей, соків та ін.);
- родині Верчинських передано дитяче харчування «ХіПП» та миючі засоби.

Подорож у казковий світ цирку

(29.06.11 11:51)

З 23 по 26 червня в Києві проходив Перший Міжнародний цирковий фестиваль «Золотий трюк», організований ВГО «Цирковий союз Кобзова» з метою відкриття нових імен і талантів циркового мистецтва та подальшого сприяння їх творчій долі. Президент фестивалю Микола Миколайович Кобзов зібрав в Україні артистів цирку з Великобританії, США, Росії, Франції, Італії, Іспанії, Німеччини і Угорщини. Широко були представлені і артисти з України. Унікальність циркової програми полягала в тому, що на одній арені виступали найвидатніші циркові артисти і групи з різних країн світу.

ВГО «Цирковий союз Кобзова» активно сприяє популяризації і розвитку циркового мистецтва України, підтримує дитячі циркові студії і колективи, допомагає молодим артистам та ветеранам цирку, організовує різні свята, конкурси і фестивалі, є постійним партнером Національного фонду «Україна - дітям» в реалізації гуманітарних програм і проектів.

На гала-концерт фестивалю «Золотий трюк» 26 червня Фонду були передані запрошення для дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей і інвалідів. Фонд запросив на циркову виставу 400 дітей з міста Києва та Київської області. Для всіх присутніх гала-концерт став захоплюючим видовищем. Глядачі і журі аплодували стоячи артистам, яки виконували технічно складні номери і трюки, здивували зал своєю майстерністю і талантом.

Відвідини дитячого відділення онколікарні

(10.06.11 11:18)

8 червня представники Національного фонду «Україна - дітям» та Секретаріату Української Лютеранської церкви у рамках проведення благодійних заходів до Міжнародного дня захисту дітей відвідали дитяче відділення Київської міської онкологічної лікарні. У цьому відділенні лікуються діти з різними формами онкологічних захворювань. Для маленьких пацієнтів відділення спільно були підготовлені подарункові набори, до яких входили соки, солодощі, засоби особистої гігієни, іграшки та фрукти. Гості привітали дітей та побажали їм найшвидшого одужання.

Національний фонд «Україна - дітям» дякує компаніям «Світ ласощів», «Кока-Кола», «Нестле», Деснянську районну організацію Товариства Червоного хреста України  за надану допомогу у проведенні акції.

До Дня захисту дітей

(02.06.11 16:13)

1 червня 2011 року в концерт-холі «ALLEGRO» /м. Київ, парк Нивки/ відбувся благодійний захід з нагоди Дня захисту дітей.

Національний фонд «Україна-дітям» та ВГО «Циркова спілка Кобзова» запросили на це свято дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, інвалідів, дітей-сиріт, а також обдарованих дітей з Кіровоградської і Київської областей та міста Києва. Більше 500 дітей дістали можливість здійснити подорож в чарівний світ цирку, отримати подарунки - солодощі, соки і вітаміни.

Спільно влаштовувати свята для соціально незахищених дітей вже стало доброю традицією, понад 8 років існує спільний проект Фонду та ВГО «Циркова спілка Кобзова» «Подорож до казкового світу цирку». Завдяки реалізації цього проекту безкоштовно відвідали циркові вистави понад 30 тисячі дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей, а також вихованців дитячих самодіяльних колективів, які постійно співпрацюють з Фондом з 14 областей України. Традиційно такі вистави відбуваються до Дня захисту дітей (1 червня), Свята Миколая (19 грудня), а також Новорічних та Різдвяних свят.

За допомогу в організації та проведенні Свята Фонд дякує артистам ВГО «Циркова спілка Кобзова» та компаніям «Кока-Кола», «Нестле Україна», «Берінгер Інгельхайм».

Оздоровлення в Швейцарії

(01.06.11 15:46)

В рамках співпраці Національного фонду «Україна-дітям» з Міжнародною благодійною організацією «Чорнобиль-2008» 2 дітей пільгових категорій (дитина-напівсирота та дитина з багатодітної родини) у травні ц.р. провели 3 тижня у Міжнародному дитячому центрі «Кіндердорф Песталлоці», який знаходиться у швейцарському місті Троген. Діти відпочивали по оздоровчо-культурній програмі, в рамках якої влаштовувалися екскурсії, тематичні програми, зустрічі з однолітками з інших країн світу.

До фонду надійшла подяка від багатодітної родини Поліни Чича: "Огромное спасибо за предоставленную нам возможность поехать в Швейцарию. Моя дочка вернулась из Швейцарии с множеством впечатлений и позитивных эмоций. В Швейцарии они проходили обучение, которое научило их совместно работать, дружить, уважать своих друзей, коллег и помогать друг другу. Она прибрела много друзей. Детям показали Швейцарию, её богатства и возможности. И тем самым донести про неё в Украине, научиться беречь и использовать свои земли. Главной темой было научиться сотрудничать между собой. Большой позитив мой ребёнок получил, находясь, целый день на свежем горном воздухе и это поправило её здоровье.

Большое спасибо организаторам этой поездки. Всё было очень хорошо организовано для блага наших детей.  Чича Л.Н."