українська моварусскийenglish

Шляхами добра

(31.01.11 13:13)

Національний фонд «Україна – дітям» у рамках благодійної програми «Шляхами добра» надав благодійну допомогу взуттям та речами, які Фонд отримав від Єпископату Української лютеранської церкви:

-  спілці сімей «Ассоль» міста Василькова Київської області, які виховують дітей-інвалідів;
-  спілці багатодітних сімей «Родина» міста Фастів;
-  союзу багатодітних сімей и дітей-сиріт міста Ірпінь;
-  благодійній організації «Відкрите серце» м. Бердичів  Житомирська обл.;
-  координаційному центру «Об’єднання багатодітних сімей» Шевченківського р-ну м. Києва;
-  асоціації неонатологів ДУ «Інституту педіатрії, акушерства та гінекології».

Допомога миючим засобами

(29.01.11 11:46)

Протягом 14 років Фондом успішно виконується власна програма «Шляхами добра», мета якої - надання гуманітарної допомоги дитячим будинкам, лікарням, школам-інтернатам, а також соціально незахищеним дітям. Саме діти потребують найбільшої опіки і уваги з боку дорослих, а особливо діти-сироти, -інваліди, хворі, діти з багатодітних малозабезпечених сімей та діти, які залишилися без піклування батьків. Лише при активній позиції громадськості, комерційних підприємств та небайдужих громадян можливо хоч частково вирішити їх щоденні проблеми.

В рамках цієї програми від компанії «МАКБРАЙД» до Національного фонду «Україна-дітям» надійшла благодійна допомога миючими засобами «ARO для прання з ланоліном 4л». Понад 4,5 тони цих миючих засобів найближчим часом Фонд передасть спілкам багатодітних сімей, лікувальним закладам та дитячим установам.

Відвідини дитячого відділення онколікарні

(19.01.11 12:01)

19 січня представники Національного фонду «Україна-дітям», Секретаріату Української Лютеранської церкви та Київської громадської організації  жінок, що перенесли рак молочної залози, «Амазонки» вже традиційно відвідали дитяче відділення Київської міської онкологічної лікарні. У цьому відділенні лікуються діти з різними формами онкологічних захворювань. Для маленьких пацієнтів відділення спільно були підготовлені подарунки: соки, печиво, солодощі. Гості поздоровили дітей зі святами та побажали їм найшвидшого одужання.

Національний фонд «Україна-дітям» дякує компаніям «Світ ласощів», «Кока-Кола», «Нестле» та «Берінгер Інгельхайм» за надану допомогу у проведенні акції.

Благодійна допомога зі Швеції

(05.01.11 10:34)

Восени 2010 року Національний фонд «Україна-дітям» отримав від Єпископату Української лютеранської церкви благодійну допомогу у вигляді 5,5 тон взуття, речей, засобів для догляду за інвалідами та хворими (милиці, ходунки, інвалідні візки та ін.), медичних ліжок, речей побутового призначення, що були вживані, але знаходяться у задовільному стані. Цей вантаж, який  надійшов зі Швеції, був переданий в рамках Угоди про благодійну діяльність між цими організаціями.

На протязі 14 років Фонд плідно співпрацює з Єпископатом (релігійним центром) Української Лютеранської Церкви та громадою Української Євангельської Лютеранської Церкви в Старокиївському районі м. Києва. За цей час разом були проведені численні спільні заходи з надання підтримки дітям-інвалідам, дітям, які  хворі на онкологічні недуги, сиротам та дітям, батьки яких позбавлені батьківських прав, допомога була надана у багатьох областях України,  зокрема у сільській місцевості, де дітям вкрай сутужно. Через таку співпрацю тисячі дітей відчули, що вони не кинуті суспільством напризволяще наодинці зі своїми хворобами та проблемами, бо отримали допомогу найнеобхіднішим: ліками, одягом, подарунками.

Речі, одяг та взуття Фонд планує передати інтернатним закладам та громадським організаціям багатодітних сімей та сімей, що виховують важкохворих дітей і дітей-інвалідів, а засоби медичного призначення - до лікувальних установ.