українська моварусскийenglish

Програма "Шляхами добра"

(28.06.10 10:24)

Національний фонд «Україна - дітям» у рамках благодійної програми «Шляхами добра» надав благодійну допомогу у червні:

Спілці багатодітних сімей «Родина» міста Фастів Київської області надано дитяче харчування, овочеве пюре 91 кг  та 270 кг сухих молочних сумішей і Біо-молочних каш ТМ «ХіПП», для родин з малюками.

Малозабезпеченим багатодітним сім’ям також надана допомога миючими засобами, пральним порошком та засобами особистої гігієни, що надійшли до Фонду від компанії «Проктер енд Гембл».

Передача препаратів компанії «АКТАВІС»

(24.06.10 16:14)

Представництво фармацевтичної компанії «АКТАВІС» в Україні виділило Фонду на благодійних засадах у вигляді двох траншів у березні 2010 року 91353 упаковки та у квітні 161575 упаковок (на загальну суму понад 111695,53 Євро) різноманітних препаратів для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи.

Літній період, під час спеки, як правило, пов’язаний з проявленням шлунково-кишкових розладів. А серцево-судинні захворювання найбільш поширені в нашій країні, особливо серед соціально-незахищених верств населення, які не мають можливості придбати своїм коштом навіть корвалол чи валідол. Тому отримання високоякісних медичних препаратів найбільш вразливими верствами населення під час економічної кризи, є для них безцінним подарунком і єдиною можливістю підтримати своє здоров'я.

Після проведення роботи по розмитненню препаратів Фонд  безкоштовно передав їх медичним закладам і лікарням м.Києва та Київської області, Вінницької, Волинської, Харківської, Хмельницької, Закарпатської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Львівської, Рівненської, Чернігівської, Черкаської, Чернівецької областей, АР Крим, м.Севастополь, Товариству дітей-інвалідів «Асоль» (м.Васильків), Товариству багатодітних сімей «Родина» (м.Фастів), Асоціації багатодітних сімей та дітей-сиріт «Приірпіння» (м.Ірпінь), Товариству Червоного Хреста Деснянського району м.Києва та багатьом іншим.

На адресу Фонду надійшло багато листів – подяк за надану допомогу медичними препаратами виробництва компанії «АКТАВІС».

Національний фонд «Україна – дітям» висловлює свою щиру подяку представництву компанії «АКТАВІС» за надану допомогу і можливість забезпечити медичними препаратами найбільш вразливі верстви населення нашої країни.

Візит доброї волі

(16.06.10 09:58)

Спільний проект Фонду, Української лютеранської церкви та ГО жінок  «Амазонки», що перенесли рак молочної залози,  «Діти – турбота спільна» існує майже 10 років. Мета проекту - надання допомоги тяжкохворим дітям. В рамках цього проекту десятки відвідувань дитячих лікарень та дитячих відділень лікувальних закладів з організацією свят та наданням подарунків дітям, прикутим до лікарняних ліжок. За існуючою традицією найчастіше представники Фонду та Єпископату і ОО «Амазонки» відвідують онкохворих дітей, які знаходяться на лікуванні у дитячому відділенні Київської міської онколікарні. Зазвичай це відбувається у період Різдвяних свят та у перші дні літа. У цьому році 16 червня також відбувся візит в Київську міську онколікарню. Дітям, що лікуються у дитячому відділенні, були передані соки, фрукти, солодощі.

До Міжнародного дня захисту дітей

(01.06.10 10:31)

Цього року у святковий день 1 червня, Національний фонд «Україна-дітям» спільно з найкращим партнером ВГО «Циркова спілка Кобзова» за доброю традицією запросили 500 дітей з міст Києва, Кіровограда та Київської області на святкову виставу. У цей день вся малеча світу відзначає своє головне свято – День захисту дітей. В цьому році організатори даного заходу, як завжди, підготували казкове, захоплююче циркове дійство «Подорож до казкового світу цирку», що відбулось 1 червня в концерт холі «ALLEGRO» /м. Київ, парк “Нивки”/. По закінченню феєричної вистави всі присутні діти отримали подарунки – набори цукерок та солодкі напої.

Національний фонд «Україна-дітям» щиро дякує ВГО «Циркова спілка Кобзова», компанії «Кока-Кола Беверіджиз Україна» за співпрацю в організації свята.