українська моварусскийenglish

Шляхами добра

(26.03.10 11:00)

Національний фонд «Україна - дітям» у рамках благодійної програми
«Шляхами добра» надав благодійну допомогу

 

4 лютого

Громадській організації «Материнське щастя» (масив Троєщина, м. Київ) надав дитяче харчування, майже 40 кг пюре «Яловичина з овочами» ТМ «ХіПП», для малюків з багатодітних сімей.

9 березня

Школі-інтернату міста Снятин Івано-франківської області надано благодійну допомогу миючими засобами (мило, шампунь ін.) та засобами особистої гігієни, що надійшли до Фонду від компанії «Проктер енд Гембл».

24 березня

Дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей села Троєщина (м.Київ) через керівництво місцевого Будинку культури до Пасхальних свят подаровано Сумки самарянина (які були надані Центром християнського співробітництва), а також надана благодійна допомога у вигляді миючих засобів та засобів особистої гігієни, що отримана Фондом від компанії «Проктер енд Гембл».

25 березня

Координаційному центру об’єднань багатодітних сімей Шевченківського р-ну міста Києва надано морквяний та мультівітамінний сік (882 шт.) ТМ «ХіПП» для сімей з маленькими дітьми для підтримки імунітету у весняний період.

Весняний подарунок від компанії «Актавіс Інтернешенел Лімітед»

(10.03.10 17:15)

Фармацевтична компанія «Актавіс Інтернешенел Лімітед» надала Фонду  на благодійних засадах понад 80000 упаковок (на загальну суму біля 25000 Євро) різних препаратів, таких як: Алмагель (відноситься до антацидних засобів. Дія алмагелю базується на локальній довготерміновій нейтралізації шлункового соку); Альмер (інгібітор ацетилхолинестерази для лікування деменцій альцгеймеровського типу); Азомекс (блокатор, показаний при ІХС); Изодинит (вазодилятор, використовується у кардіології); Фітовен (використовується для симптоматичної терапії при захворюваннях і симптомах, які визвані порушеннями периферичного кровообігу); Септофіт (використовується для місцевого антисептичного лікування інфекційно-запальних захворювань горла і ротової порожнини); Вестібо (показаний при вестибулярних порушеннях, які супроводжуються запамороченням, головним болем, шумом в вухах, прогресуючим зниженням слуху, нудотою і блювотою); Фезам (комбінація пірацетаму і циннарізину покращує як кровообіг, так і метаболізм нейроцитів головного мозку, слухового і зорового аналізаторів, допомагає процесу відновлення їх функції).

Всі препарати сертифіковані і зареєстровані в Україні, термін придатності препаратів по червень - вересень 2010 року, та червень 2011 року.

В даний час Фонд проводить роботу по растаможуванню вищезазначених препаратів. Після проведення цієї роботи препарат буде безкоштовно переданий медичним установам і лікарням України.

Допомога від компанії «Мілі Хелскере Лімітед»

(10.03.10 17:13)

Зимово-весняний період, як правило, пов'язаний із різким проявленням простудних вірусних захворювань. У зв’язку з цим робота Фонду в цей період направлена на надання лікувальної допомоги дітям соціально-незахищених категорій.

Фармацевтична компанія «Мілі Хелскере Лімітед» виділила Фонду на благодійних засадах 122700 флаконів (на загальну суму $184050) препарату Сульбактомакс (порошок для приготування розчину для ін’єкцій 500/250 мг у флаконах об’ємом 10 мл)  індійського виробництва у вигляді антибіотика третього покоління. Препарат застосовується для лікування інфекцій, спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами, а також для лікування вторинних інфекцій у хворих з ослабленим імунітетом, у тому числі в онкологічних хворих.

Медичний препарат сертіфіковано і зареєстровано в Україні на 5 років, термін дії препарату по липень і серпень 2010 року.

В даний час Фонд проводить роботи по розтаможуванню препарату Сульбактомакс. Після проведення цієї роботи препарат буде безкоштовно переданий 70 медичним закладам і лікарням України, які найбільш його потребують.