українська моварусскийenglish

Передача препаратів від компанії «Мілі Хелскере Лімітед»

(20.10.10 17:00)

Національний фонд «Україна - дітям» протягом багатьох років успішно співпрацює з представництвом компанії «Мілі Хелскере Лімітед» (Великобританія) в Україні.

Зараз, коли епідемія грипу вже «на порозі», представництвом компанії «Мілі Хелскере Лімітед» було надано Фонду на благодійній основі 179488 упаковок препарату «Мілістан мультісімптомний» на суму близько $ 430 тис.

Мілістан мультісімптомний застосовується для симптоматичного лікування грипу та інших, гострих респіраторно-вірусних інфекцій, що супроводжуються підвищенням температури тіла, болем у м'язах і суглобах, головним болем, закладеністю носа, нежитем і т.п. Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) є найбільш поширеними у дітей, складаючи до 90% всієї інфекційної патології у дитячому віці.

Після завершення роботи з розмитнення препарату «Мілістан мультісімптомний» Фонд на благодійній основі передасть його медичним установам і лікарням більшості регіонів Україні, а також багатодітним сім'ям, які виховують дітей-інвалідів, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Одержання препарату «Мілістан» представниками найбільш вразливих верств населення під час майбутньої епідемії грипу, в той час як рівень захворюваності ГРВІ перевищує рівень всіх інших інфекцій серед дітей в 7-7,5 рази, це в 1,5-3 рази більше, ніж у дорослих, є для них безцінною медичною допомогою.

Національний фонд «Україна - дітям» висловлює свою щиру подяку представництву компанії «Мілі Хелскере Лімітед» за надану допомогу та можливість забезпечення «Мілістаном» найбільш вразливі верстви населення.

Допомога від компанії «Берінгер Інгельхайм»

(20.10.10 15:38)

Осінньо–зимовий період, як правило, пов'язаний з різким зростанням простудних, вірусних захворювань. У зв’язку з цим робота Фонду в цей період направлена на надання профілактичної допомоги дітям соціально-незахищених категорій.

Фармацевтична компанія «Берінгер Інгельхайм» надала Фонду на благодійних засадах 7878 упаковок сиропу «КІДДІ фарматон» та 4054 упаковки таблеток жувальних «КІДДІ фарматон» (на загальну суму 55,350 Євро). «КІДДІ фарматон» (сироп) компенсує підвищену потребу у вітамінах та в необхідній амінокислоті лізині у дітей, особливо в період росту, сприяє нормалізації роботи центральної та периферичної нервової системи, кращому засвоєнню кальцію в організмі і накопиченню його в кістковій тканині, запобігає її резорбції. Таблетки застосовуються при незбалансованому харчуванні, під час одужання, при втраті апетиту, в період після перенесення захворювань або операцій у дітей.

Препарати будуть надані багатьом медичним установам України у вигляді гуманітарної допомоги, а також сім’ям, які виховують дітей-інвалідів, багатодітним сім’ям та дітям-сиротам. Тільки завдяки таким організаціям, як представництво компанії «Берінгер Інгельхайм», ці діти зможуть хоча б частково вирішити проблеми щодо покращення здоров’я та підвищення імунітету.

Анонс Конкурсу

(01.10.10 10:59)

Конкурс дитячих малюнків
для ілюстрації диску пісень «День народження»

 

Національний фонд «Україна - дітям» та автор і виконавиця пісень Олена Карпенко оголошують Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку для ілюстрації диску пісень українською мовою для дітей 4-7 років «День народження».

Всіх, кому від 6 до 12 років, запрошуємо взяти участь у Конкурсі.

На Конкурс подаються малюнки розміром не менше 210 х 297 мм /формат А4/. Також потрібно указати своє прізвище, ім'я, дату народження, домашню адресу і телефон.

Роботи на конкурс слід надіслати до 31 жовтня 2010 року за адресою: 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 36-Б, Національний фонд «Україна - дітям».

На переможців Конкурсу чекають дипломи, призи та цінні подарунки.