українська моварусскийenglish

Новорічне свято в аква-шоу Кобзов

(25.12.09 14:27)

24 грудня 2009 року о 12.00 (м. Київ, вул. Фрунзе,105, стадіон «Спартак») відбулася благодійна Новорічна акція для соціально незахищених дітей «Подорож до країни цирку», яку влаштував Національний фонд «Україна - дітям» спільно з ВГО «Циркова спілка Кобзова».

У Новий рік кожний очікує на диво. Дитячі спогади про новорічні подарунки, ялинку, святкові ласощі, зимові розваги разом з друзями й зрештою – тепле відчуття родинної турботи ми зберігаємо на все життя. Національний фонд «Україна –дітям» під керівництвом Почесного Президента Людмили Кучми і Голови Володимира Семиноженка та цирк Миколи Кобзова подарували ці спогади дітям, які позбавлені сімейного піклування. «Жодна дитина не повинна почуватися самотньою й кинутою напризволяще, тим більше у новорічні та різдвяні дні. Ми раді, що в нас є можливість створити новорічну казку для тих дітей, які  в своєму житті стикалися переважно з несправедливістю, болем та розчаруваннями» - кажуть ініціатори акції.

Дарувати свято дітям - сиротам, дітям -інвалідам, дітям з багатодітних та неблагополучних сімей вже стало доброю традицією – благодійні новорічні акції Фонд проводить кожного року. Але цього разу свято є «подвійним», адже давній партнер Фонду Микола Кобзов запросив дітей на циркове аква-шоу за участі дресированих дельфінів та морських котиків.

За вагомий особистий внесок у багатосторонній розвиток дітей, реалізацію гуманітарних і благодійних програм були нагороджені: Президент ВГО «Циркова спілка Кобзова» М.М. Кобзов орденом Національного фонду «Україна - дітям» «За вагомий внесок у навчання та виховання дітей України» І ступеня та Віце-президент ВГО «Циркова спілка Кобзова» О.І. Кобзов орденом Національного фонду «Україна - дітям» «За вагомий внесок у навчання та виховання дітей України» ІІ ступеня.

Благодійну Новорічну акцію «Подорож до країни цирку» відвідало майже 850 дітей з Києва, Київської, Кіровоградської та Хмельницької областей.  Яскравих вражень від циркового шоу додали компанії «Світ ласощів», «Nestle», «Coca-Cola», які підготували смачні подарунки.

Реалізація проекту “Врятуємо дітей від СНІДу”

(20.12.09 12:20)

Розпочинаючи з 2002 року Національний фонд “Україна - дітям” разом з МОЗ України та Українським центром профілактики і боротьби зі СНІДом в рамках довгострокової програми Фонду “Здоров’я дітей” реалізує проект “Врятуємо дітей від СНІДу” довготермінової програми „Донації Вірамуна”, мета якого полягає в реалізації заходів щодо попередження передачі СНІДу дітям, які народилися від ВІЛ-інфікованих матерів.

Зазначена програма “Донації Вірамуна” є складовою Національної програми “Репродуктивне здоров’я нації” і буде виконуватися до 2015 року.

Щороку Фонд “Україна - дітям” організовує розмитнення вантажу, отримання від представництва компанії „Берінгер Інгельхайм” в Україні гуманітарної допомоги у вигляді препарату “Вірамун” та передачу його Українському центру профілактики і боротьби зі СНІДом для медичних закладів МОЗу, який унеможливлює передачу СНІДу від інфікованих вагітних жінок до немовлят.

Ліки надаються безкоштовно для подальшого розподілу між родопомічними медичними закладами України, що найбільш їх потребують з метою профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини.

Так, приміром у грудні місяці 2009 року було отримано Вірамуну

200 мг №60 в таблетках – 10 упаковок, суспензії – 111 флаконів та пакетів для невірапіну – 600 штук на суму 380.25 Євро.

Згідно даних МОЗ України, завдяки чіткій організації служби профілактики ВІЛ у новонароджених, за рахунок забезпечення діагностичними тестами та медикаментами, вдалося знизити рівень ВІЛ-інфікованих новонароджених дітей протягом 2001-2007 років з 40% до 7,1%.

До Дня Святого Миколая

(19.12.09 12:40)

Турбота долею дітей, які за різними обставинами залишилися без батьківського піклування, хворих дітей та дітей, що виховуються у багатодітних, неповних, малозабезпечених сім’ях, завжди була і залишається одним з найважніших напрямів діяльності Фонду. Крім надання матеріальної допомоги цим дітям, приділяється достатня увага розвитку їх творчого, культурного та духовного потенціалу. Залучаючи спонсорів та меценатів, Національний фонд «Україна - дітям» об’єднує зусилля для організації справжніх незабутніх свят для сиріт та знедолених.

У цьому році 18 грудня у Міжнародному центрі культури та мистецтв профспілок України відбувся благодійний захід  до Дня Святого Миколая. За сприяння Фонду 24 дитини з Києва відвідали це свято та отримали солодкі подарунки. 

Національний фонд «Україна - дітям» щиро дякує директору Міжнародного центру культури та мистецтв профспілок України Олянюку Володимиру Михайловичу за розуміння та підтримку у справі допомоги дітям.

Співпраця

(17.12.09 15:35)

Співпраця з ТОВ “Екостатус” щодо реалізації проектів програми “Здоров’я дітей” у 2009 році

Забезпечення реалізації більшості проектів і програм Національного фонду „Україна – дітям” здійснюється завдяки налагодженню співпраці з вітчизняними медичними науковими та лікарняними закладами, а також фармацевтичними компаніями, фірмами та підприємствами.

Фондом особлива увага приділяється  виконанню програми „Здоров’я дітей”.

В рамках реалізації цієї програми Фонд налагодив зв’язок з ТОВ “Екостатус”, яка на благодійних засадах для лікування дітей та родин багатодітних сімей, людей похилого віку і інвалідів надала медичні препарати індійського виробництва “Гліцеринові супозиторії” (понад 6 000 упаковок) та “Адиупресин” (50 флаконів) на суму понад 50 тисяч гривень. Гліцеринові свічки як послаблюючий засіб, а Адиупресин призначають для діагностики і лікування нецукрового діабету та допоміжного лікування енурезу.

Зазначеними препаратами зможуть скористатися понад 6 тисяч пацієнтів.

 У грудні препарати безкоштовно було передано, по символічній ціні у 1 копійку, Асоціації неонатологів ІПАГ України, Обухівській ЦРЛ, амбулаторії сімейної медицини с. Десна та громадським організаціям спілки багатодітних.

До Міжнародного дня інвалідів

(02.12.09 15:19)

Щорічно, 3 грудня, відповідно до рішення 47 сесії Генеральної Асамблеї ООН, наголошується Міжнародний день інвалідів. Проведення цього дня направлене на привертання уваги до їх проблем, захисту прав і благополуччя.

Національний фонд «Україна - дітям» з розумінням відноситься до дітей з обмеженими можливостями, адже у цих дітей багато недитячих проблем, пов’язаних зі станом здоров’я. Більшість життя вони проводять в лікувальних закладах з надією на покращення здоров’я, обмежені в спілкуванні, навчанні, пересуванні, відвіданні дитячих свят та інш. Багато років Фондом виконуються благодійні проекти щодо підтримки таких дітей. У цьому році напередодні Дня інвалідів дітям з особливими потребами через спілку сімей м. Василькова, які виховують дітей-інвалідів, «Ассоль» та спілку багатодітних сімей м. Ірпеня надані від Фонду два інвалідних візка, соки, йогурти та сухі молочні суміші ТМ «ХіПП».

Національний фонд «Україна - дітям» разом з благодійною допомогою хворим знедоленим дітям намагається передати краплинку свого тепла, уваги та турботи, і має надію, що незважаючи на всі проблеми,  вони відчуватиме щасливими і потрібними.