українська моварусскийenglish

Нові надходження апаратів УЗД від Фонду «Діти Чорнобиля» (Німеччина)

(25.04.08 15:15)

Національний фонд “Україна-дітям” на протязі понад десяти років плідно працює спільно з Фондом “Діти Чорнобиля” землі Нижня Саксонія (Німеччина) над реалізацією довгострокового проекту “Раннє виявлення та лікування захворювань щитовидної залози у дітей”, згідно якого передбачається обладнати сучасними апаратами ультразвукової діагностики кожну п’яту дитячу лікарню.

У рамках цього проекту німецьким Фондом  поставлено на Україну 116 апаратів УЗД фірми Siemens в центральні районні та дитячі лікарні 14 областей України, населення яких найбільш потерпіло від аварії на ЧАЕС.

25 квітня 2008 року Фонд „Україна-дітям” отримав на благодійних засадах від Фонду „Діти Чорнобиля” (Німеччина) партію апаратів УЗД в комплекті з датчиками та необхідними приналежностями в кількості 7 штук, які були передані Обласній комунальній дитячій лікарні, м.Тернопіль; Міській дитячій клінічній лікарні, м. Івано-Франківськ; Центральній районній лікарні з дитячою лікарнею та поліклінікою, м.Коломия, Івано-Франківської області; Центральній районній лікарні, м.Чугуєв, Харківської області; Центральній районній лікарні, м.Ізюм, Харківської області; Центральній районній лікарні, смт.Чутове, Полтавської області; Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, м. Київ.

З 11 по 17 травня 2008 року передбачається візит до України делегації Фонду «Діти Чорнобиля», яка під час перебування в Україні відвідає лікарні у Чернігівській, Черкаській, Житомирській та Київській областях з метою огляду стану експлуатації апаратів та розгляду пропозицій щодо передачі наступної партії ультразвукових апаратів.

Розмір отриманої від Фонду „Діти Чорнобиля” благодійної допомоги у вигляді апаратів УЗД складає 895975,88 грн.

"Генетик - 2008"

(25.04.08 09:10)

21-23 квітня 2008 року Харківським представництвом фонду "Україна-дітям" та кафедрою медичної  генетики Харківського національного медичного університету була проведена Всеукраїнська Олімпіада та Школа з медичної  генетики для обдарованих студентів та школярів України "Генетик-2008". Мета цього заходу - відбір талановитої  молоді, передача  їй сучасних знань для збереження генофонду людини. У проведенні Олімпіади взяли участь 18 студентів з різних міст України та 12 школярів, як є членами Малої генетичної академії при Харківському представництв  фонду "Україна - дітям". Цей захід відкрила директор Харківського медико-генетичного центру, директор Харківського представництва фонду "Україна-дітям", член-кор. АМНУ Гречаніна Олена Яківна. Під час проведення Олімпіади учасники ознайомилися з містом Харковом, з Харківським національним медичним університетом та Харківським спеціалізованим медико-генетичним центром, відвідали 3 виставки, Музей сексуальної  культури, відпочили на дискотеці в молодіжному клубі. В другий день Олімпіади та Школи була проведена генетична розминка, Круглий стіл - клінічний розбір хворих  з спадковою патологією. В третій день заходу була проведена конференція Малої генетичної  академії. Усі  учасники Олімпіади показали високий рівень знань в галузі генетики були нагороджені подарунками, грамотами та сертифікатами. Перше місце отримала Шапошник Лариса Анатолівна - Луганський медичний ун верситет, друге місце отримала Ковальова Ганна Олександрівна - Харківський національний медичний університет  і третє місце отримав Роман Ігор Дмитрович - Вінницький національний медичний університет.

Фонд допоможе дітям України із серцево-судинними захворюваннями

(09.04.08 15:22)

В рамках виконання програми «Здоров’я дітей» Національний фонд “Україна-дітям” уклав угоду на благодійну співпрацю із щойно відкритою у Києві міською клінічною лікарнею «Київський міський центр серця» (вул. Братиславська, 5-а, Деснянський р-н).

Цей унікальний медичний заклад, аналогів якому немає на території СНД, дасть змогу врятувати життя мільонам дітей, дорослих і навіть малюків із серцево-судинними захворюваннями, які є найчастішою причиною смертності населення. Щороку тут заплановано проводити близько 6 тисяч складних хірургічних втручань, включаючи трансплантацію серця та легенів.

Всі операційні облаштовані за європейськими і світовими стандартами, оснащені камерами, які дадуть можливість проводити онлайн-конференції і консультації з лікарями будь-якого міста, будь-якої країни.  У них встановлене найвище за якістю і комплектації ендоскопічне устаткування. А обладнання відділення рентгенендоваскулярної хірургії дозволяє робити ендоваскулярні операції через стегнові артерії або вени.

Наявність такого медичного закладу є дуже важливим ще й тому, що він містить велику кількість місць та відділень для дітей різного віку  (навіть новонароджених). Потужність Центру 150 ліжок, в тому числі 110 ліжок для дорослих і 40 – для дітей.  

Предметом угоди між Фондом і Центром серця є організація обстеження та проведення консультацій, лікування і операцій дітям із серцево-судинними захворюваннями. Фонд сприятиме проведенню лікування дітям-сиротам, напівсиротам, дітям-інвалідам, дітям з інтернатних закладів, будинків сімейного типу, з малозабезпечених та багатодітних сімей на благодійній основі.  

На підставі документів, що надходять на адресу Фонду, щорічно буде проводитись відбір заяв зазначених категорій дітей та передача їх Центру серця для проведення безкоштовних діагностичних досліджень, консультацій, виявлення серцевих захворювань та проведення лікування та операцій дітям соціально-незахищених категорій.

В гостях у Білгород-Дністровського будинку дитини

(01.04.08 11:49)

У листопаді 2007 р. Національним фондом «Україна-дітям», Асоціацією неонатологів ІПАГ України, благодійним фондом «Ветеран» і ТОВ «Нестле Україна» ініційовано спільний благодійний проект «Заради посмішки дитини». Було прийнято рішення про початок його реалізації у Білгород-Дністровському спеціалізованому будинку дитини (Одеська обл.). Після першого відвідання, організаціями-ініціаторами було розроблено план дій та розпочата активна робота щодо пошуку спонсорів та залучення благодійної допомоги. За три місяці проведені чисельні переговори з різними установами та приватними особами. Результатом цієї діяльності стала спільна поїздка у Білгород-Дністровський будинок дитини. Представники Національного фонду «Україна-дітям», Асоціації неонатологів ІПАГ України, ТОВ «Нестле Україна» 27 березня передали цьому дитячому закладу благодійну допомогу на суму понад 31,5 тисяча гривень. На суму 10 тисяч гривень, що надійшли від ТОВ «Простір Капітал», придбані засоби дитячої гігієни, взуття, побутова техніка та товари господарсько–побутового призначення. Компанія «Проктер енд Гембл Україна» подарувала памперси. ТОВ «Нестле Україна» забезпечило будинок дитини партією дитячого харчування та пообіцяло допомагати малюкам продукцією власного виробництва й надалі. Фонд подарував дітям великий телевізор, дитяче харчування «ХіПП», а Асоціація неонатологів - одяг, іграшки, дитячі книжки. Однією з проблем в будинку дитини на сьогодні залишається пральня, яка потребує капітального ремонту приміщення та заміни обладнання. Пральні машини вже відпрацювали свій ресурс, також потребує заміни прасувальний прес і система вентиляції. У важких умовах працює персонал пральні, щоб забезпечити дітей чистим одягом та постільною білизною.

Організатори-ініціатори даного проекту запрошують до співпраці нових партнерів для надання допомоги Білгород-Дністровському будинку дитини, а також іншім будинкам дитини України. Діти чекають на вашу допомогу, необхідну для створення домашнього тепла та затишку у кожній сирітській оселі.