українська моварусскийenglish

Благодійна допомога для малюків

(31.03.08 14:08)

Благодійний проект Національного фонду «Україна-дітям» «Дитяче харчування» існує майже 10 років. Метою даного проекту є надання допомоги у забезпеченні продуктами дитячого харчування будинків дитини, дитячих лікарень, дитячих будинків, малозабезпечених сімей з малюками. Давнім партнером Фонду з виконання цього проекту є ЗАТ «ХіПП-Україна». Овочеві та фруктові пюре, соки, молочні суміші виробництва цієї компанії передаються дітям, які найбільш схильні до впливу несприятливих факторів, таких як незбалансоване харчування, перенесені захворювання, несприятлива екологія та інші. Знак «БІО» на продукції НіРР означає її приналежність до європейських БІО-органічних продуктів з гарантованою екологічною безпекою та високою харчовою цінністю. На початку березня ц.р. ЗАТ «ХіПП-Україна» передало Фонду понад 8,5 тон високоякісної продукції – різноманітних овочевих та м’ясних пюре, молочних сумішей та каш з фруктами, лікувальних відварів. Це дитяче харчування для малюків було передано дитячим установам України через обласні представництва Фонду, а саме, Житомирському обласному будинку дитини, обласному будинку дитини у м. Боярка (Київська обл.), Білгород-Дністровському спеціалізованому будинку дитини (Одеська обл.), Кіровоградському обласному будинку дитини «Малятко», асоціації неонатологів ІПАГ України, спілці сімей, які виховують дітей-інвалідів «Ассоль» Васильківського р-ну Київської обл., Кіровоградській обласній дитячій лікарні, Кіровоградському дитячому будинку «Барвінок», дитячим лікарням Кіровоградської, Волинської та Хмельницької областей та багатодітним сім’ям міста Києва.

Від імені малюків, їхніх батьків, лікарів дякуємо ЗАТ «ХіПП-Україна» за надану допомогу та бажаємо успіху та процвітання.

ЦЕТИРИЗИН ГЕКСАЛ – ПРОТИ АЛЕРГІЇ

(28.03.08 10:59)

Зимово-весняний період, як правило, пов'язаний із різким проявленням алергічних захворювань, таких як алергічний дерматит, хронічна ідіопатична кропивниця, хронічний алергічний риніт, сезонний алергічний риніт, алергічний кон’юнктивіт та інше. У зв’язку з цим робота Фонду в цей  період направлена на надання лікувальної допомоги дітям, здебільшого таких соціально-незахищених категорій, як діти-сиріти, діти, які виховуються в школах-інтернатах и спеціальних лікувальних дитячих закладах.

Фармацевтична компанія «SANDOZ» виділила Фонду  на благодійних засадах 3500 упаковок (на загальну суму понад 70000 грн.) препарата Цетиризин Гексал (сироп) для лікування алергічних захворювань у дітей

(з 2-х років) та підлітків (з 12-ти років).

За проханням медичних дитячих закладів Фонд передав Цетиризин дитячому відділенню Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМН України, школам-інтернатам і дитячим лікувальним закладам міста Києва, Київської і Житомирської областей.

При нормі прийому по 10 мг сиропу Цетиризину на одну дитину на добу протягом 1 місяця, зможуть прийняти протиалергічне лікування понад 1000 дітей.

Поїздка до Потіївської школи-інтернату

(20.03.08 14:21)

19 березня 2008 р. представники Національного фонду «Украина-дітям» та  Єпископату Української Лютеранської церкви черговий раз відвідали Потіївську спеціальну школу-інтернат для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами (Житомирська обл.). Ця школа-інтернат – спеціалізований учбовий заклад для дітей, що мають різні фізичні вади здоров’я та розвитку, стала рідною домівкою для своїх 127 вихованців. Приїзду гостей в інтернаті були дуже раді і зустрічали їх як старих добрих друзів. На той час шкільні уроки вже закінчилися. В актовому залі йшла репетиція святкового концерту присвяченого початку весняних канікул. Не звертаючи увагу на фізичні проблеми, юні артисти самотужки підготували концертні номери для виступу перед друзями та рідними. Поки одні вихованці були зайняти підготовкою концерту, інші допомогли швидко розвантажити привезені гостями одяг, соки, продукти харчування, миючі засоби, канцелярські приладдя та самаритянські подарунки. Національний фонд «Україна-дітям» дякує ЗАТ «ХіПП-Україна», благодійний фонд "Ветеран", фонд імені Святого Цілителя Пантелеймона та Центр християнського співробітництва за благодійну допомогу, надану для вихованців Потіївської школи-інтернату. В останній час матеріальне забезпечення учнів інтернату значно поліпшилось, але залишаються проблеми з канцелярським приладдям, одягом, а головне – взуттям. Дітям з вадами опорно-рухового апарату потрібне якісне зручне взуття. Для всіх небайдужих людей, у кого є можливість допомогти цим дітям, повідомляємо адресу Потіївської спеціальної школі-інтернату для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами: Житомирська область, Радомишльський район, с. Потіївка.

Звернення учасників благодійного проекту «Заради посмішки дитини»

(01.03.08 10:00)

З метою надання всебічної допомоги будинкам дитини України,  Національний фонд «Україна – дітям», Асоціація неонатологів України, благодійний фонд «Ветеран» та ТОВ «Нестле Україна» ініціювали спільний благодійний проект «Заради посмішки дитини». Для впровадження його пілотної частини було обрано Білгород-Дністровський спеціалізований будинок дитини (Одеська обл.). Ця установа розрахована на 200 дітей віком до 4-х років, що залишилися без батьківської опіки та піклування.

Щоб з’ясувати першочергові напрямки надання допомоги дитячому закладу, представники вищезгаданих організацій відвідали його наприкінці листопада місяця. Як виявилось, проблем в будинку дитини багато. Приміщення пральні та харчоблоку потребують капітального ремонту та переобладнання, дитячі меблі та устаткування застарілі, не має спеціального обладнання для ігрових майданчиків, а також не вистачає памперсів, яскравих дитячих речей та багато іншого. За результатами поїздки розроблено комплексний план заходів - від надання допомоги дитячими речами, засобами гігієни, дитячим харчуванням до закупівлі зручних дитячих меблів та проведення капітального ремонту приміщень з переобладнанням пральні і харчоблоку. Але без сприяння з боку фінансових установ, виробничих структур та підприємств організаціям-ініціаторам самотужки вирішити існуючі проблеми не можливо. Тому розпочата робота щодо залучення нових партнерів до реалізації даного проекту. Організаційну-координаційну роботу взяв на себе  Національний фонд «Україна-дітям».

Кошти, що залучаються на проведення першочергових заходів, будуть надходити на рахунок Національного фонду «Україна-дітям».

Реквізити Національного фонду «Україна-дітям»: Розрахунковий рахунок 26005365531, Валютний рахунок 26005365532840 у ФКД  ВАТ «Інпромбанк» м. Києва, МФО 322863, код 21656868.

Рішення щодо витрачення коштів на закупівлю потрібної допомоги та виконання робіт будуть прийматися Координаційною радою, у яку ввійшли по одному представнику організацій-ініціаторів проекту. До Координаційної ради ввійде кожна організація та установа, які виявлять бажання підтримати цю ініціативу.

Запрошуємо Вас приєднатися до благодійного проекту «Заради посмішки дитини».

Діти Білгород-Дністровського спеціалізованого будинку дитини чекають на Вашу допомогу, яка буде сприяти створенню умов домашнього затишку і наповнить сирітську оселю любов’ю та турботою.

Контактний телефон Національного фонду «Україна-дітям» -  8 (044) 492-97-55.

 

С. Лівенцов  - Директор Національного фонду «Україна-дітям»

Т. Знаменська  - Президент Асоціації неонатологів України

О. Лавриненко  - Президент Благодійного фонду «Ветеран»

О. ЄрьоменкоПредставник ТОВ «Нестле Україна»