українська моварусскийenglish

Новорічні свята

(27.12.08 15:08)

Новий рік – це те свято яке люблять і діти і дорослі, з нетерпінням його чекають та починають готуватись задовго до його початку. Це завжди очікування чаклунства, дива та здійснення бажань. На це свято ми завжди отримуємо багато позитивних емоцій, подарунків тощо. Національний Фонд «Україна-Дітям» та цирк ВГО «Циркова спілка Кобзова», давно працюють разом, и вже не раз створювали феєричне новорічне шоу. Цього року 27 грудня відбулася циркова вистава, яку відвідало 600 дітей. Фонд запросив дітей-сиріт, дітей, що лишилися без батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей та обдарованих дітей з міста Києва, Київської та Кіровоградської областей. Святкове дійство не залишило байдужим нікого. По закінченню вистави додали позитивних вражень солодкі подарунки.

Національний фонд «Україна-дітям» вітає всіх з новорічними та Різдвяними святами, та бажає здоров’я, щастя та родинного затишку!

Свято Миколая

(20.12.08 15:33)

Підтримуючи традицію християнського світу 19 грудня відзначати День Святителя Миколая Чудотворця, Театр української традиції «Дзеркало» разом з Національним фондом «Україна-дітям» підготували для дітей чудовий подарунок. На святкову виставу «Мороз Морозенко чи різдвяна подорож на Чумацький шлях» 20 грудня було запрошено 100 дітей з багатодітних сімей з м. Києва та м. Ірпінь Київської області. Багато позитивних вражень у цей день отримали і запрошені на виставу діти від чарівного дійства на сцені, і артисти театру від щирого спілкування з маленькими глядачами. По закінченні всім дітям були подаровані книжки, солодощі та йогурти від Національного фонду «Україна-дітям» та ТОВ «Нестле Україна».

До дня інвалідів

(01.12.08 12:00)

До дня інвалідів Національний фонд «Україна-дітям» передав благодійну допомогу спілці сімей «Ассоль», що виховують дітей-інвалідів, міста Васильків Київської області. У вигляді подарунків сім’ї отримали велику кількість дитячого харчування, одяг, іграшки та меблі на суму понад 45 тисяч грн. А незабаром дітей-інвалідів зі спілки «Ассоль» Фонд буде радий бачити на Новорічному святі.