українська моварусскийenglish

Міжнародна учнівська олімпіада "ЕКОНОМІСТ - 2007"

(19.02.07 12:26)

14–16 лютого 2007 року в Харківському національному економічному університеті проходила Міжнародна учнівська олімпіада “ЕКОНОМІСТ – 2007”.

Основна мета цього заходу – відбір талановитої молоді та її підтримка при формуванні економічної еліти України.

Щорічно, починаючи з 2002 року, Харківський національний економічний університет за підтримки Національного фонду “Україна - дітям”, Міністерства освіти і науки України та Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації проводить учнівські олімпіади “ЕКОНОМІСТ”.

В олімпіаді “ЕКОНОМІСТ – 2007” брали участь учні випускних класів загальноосвітніх шкіл та гімназій України та Росії, які пройшли попередній відбір у регіонах. Загальна кількість учасників – 136 осіб з 19 регіонів України та Бєлгородської області. Найбільш повне представництво мали: Харківська, Херсонська, Полтавська, Луганська, Вінницька області та м. Севастополь.

Олімпіада проводилась у два етапи.

На першому етапі оцінювався рівень знань з математики. Завдання складалися з п'ятьох задач, що мають економічний зміст, потребують математичного формулювання, а для вирішення – достатньо високої математичної підготовки та володіння навичками графічного зображення функцій. Роботи оцінювалися за 12-бальною шкалою. Високий рівень знань з математики показали учні учбових закладів освіти Полтавської, Харківської області та м. Вінниця.

На другому етапі оцінювався рівень теоретичних знань з економіки. Завдання складались з двох теоретичних питань за програмою середньої школи. Оцінювалась повнота відповіді та точність формулювань. Найбільш високі результати показали також представники Полтавської, Харківської та Вінницької областей.

Переможці олімпіади були визначені за сумою балів двох етапів.

Переможцями олімпіади “ЕКОНОМІСТ – 2007” стали 14 учнів:

-  Сердюк Максим, Полтавська область
- 
Дощин Артур, Вінницька область
- 
Романюк Олександр, Харківська область
- 
Ларченко Олександр, Херсонська область
- 
Шалбанов Костянтин, Київська область
- 
Брунченко Богдана, Миколаївська область
- 
Кочержинський Гліб, Миколаївська область
- 
Твердохліб Олександр, Полтавська область
- 
Широкорад Дмитро, Запорізька область
- 
Гладких Олександр, Луганська область
- 
Корнієнко Анастасія, Харківська область
- 
Костишин Ксенія, Львівська область
- 
Фірсова Єлизавета, Дніпропетровська область
- 
Кращенко Дмитро, Дніпропетровська область.

Усі переможці олімпіади нагороджені грамотами та подарунками Національного фонду "Україна - дітям". Їм були вручені студентські квитки, які дають право вступу до Харківського національного економічного університету без вступних іспитів на державну форму навчання.

Допомога багатодітній родині

(15.02.07 10:00)

14 лютого Національний фонд "Україна - дітям" відвідав багатодітну родину, яка мешкає в м. Києві, і передав їй благодійну гуманітарну допомогу.

До Фонду, напередодні візиту, звернувся Союз багатодітних сімей Подільського району м. Києва із проханням допомогти продуктами харчування сім'ї Костюшко С.О., яка народила і виховала 11 дітей. В листі зазначалося, що на сьогоднішній день ця велика родина складається із 17 чоловік. Старші діти вже також мають своїх дітей і проживають усі разом у п'ятикімнатній квартирі. Ця родина у такому складі сама по собі потребує підтримки, але її ще й спіткало лихо – один із синів потрапив у ДТП.

Нині сім'я знаходиться в скрутному положенні і, щоб хоч якось допомогти цій родині, Фонд передав їй продукти харчування: крупи, макаронні вироби, рослинне масло, м'ясну тушонку.

Маємо надію, що ця допомога хоч трошки зарадить їхньому складному становищу.

Вітаміни – помічники при хворобах

(06.02.07 14:48)

Завершує свою ходу найхолодніша пора року – зима, але постійні її супутники, грип та респіраторні захворювання, лише розпочинають свою згубну діяльність. Найбільш вразливими до цих хвороб є діти. На сьогоднішній день вже понад 165 шкіл по всій Україні закрито на карантин.

Національний фонд "Україна-дітям", в рамках проекту "Вітамінізація", щороку в осінньо-зимовий період також намагається допомогти дітям в період активізації грипу. 

Саме цими днями до Фонду надійшли вітаміни науково-виробничого закритого акціонерного товариства "Малкут" /Республіка Білорусь/.
Це полівітамінно-мінеральні комплекси для дітей "Крепиш М", "Вітус М", а також для жінок "Гравітус". Усі ці препарати містять збалансований комплекс вітамінів і мінералів і виготовленні у швидкорозчинній формі. Вони швидко розчиняються у воді, біологічно активні речовини переходять у розчин, що прискорює всмоктування їх у шлунково-кишковому тракті. Крім підтримки нормального стану імунної системи людини, вітаміни беруть участь у кровотворенні, від них залежить робота серця, нервової системи, головного мозку, травлення, а також репродуктивна функція організму.

Усі ці вітаміни отримають дитячі медичні заклади, будинки дитини, школи-інтернати, багатодітні родини, жіночі медичні консультації через обласні представництва Національного фонду "Україна-дітям" у Волинській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Полтавській та Харківській областях.

Сподіваємося, що за допомогою цих вітамінів діти зміцнять своє здоров'я і грип обійде їх стороною.