українська моварусскийenglish

Подвійна допомога хворій дитині

(05.07.06 16:00)

До Національного фонду "Україна - дітям" щороку надходить дуже багато звернень від батьків дітей, хворих на ДЦП, з проханням надати путівку в Міжнародну клініку відновного лікування /м. Трускавець/. Але можливості Фонду обмежені 50 путівками, які професор В.І. Козявкін щороку люб'язно надає Фонду.

У минулому році Національний фонд "Україна - дітям" вперше виділив таку путівку тяжкохворій дитині із м. Чернігова Терещенко Анастасії, 1998 року народження /інформація від 3 січня 2006 року/.

В цьому році бабуся-опікун, Терещенко Олена Олексіївна, також звернулася із проханням допомогти в лікуванні онуки-сироти /мама дівчинки загинула у 2002 році/. Звичайно, не допомогти цій сім'ї не можливо. Дуже тяжко виховувати 68-річній бабусі-пенсіонерці дитину, хвору на дитячий церебральний параліч, яка не розмовляє, не реагує на звернення, не може самостійно їсти, стояти і ходити. Фонд виділив путівку і Настуся, разом із бабусею, поїде лікуватися до м. Трускавець з 12 по 24 липня.

Але, спілкуючись із Оленою Олексіївною, з'ясувалася ще одна проблема – інвалідний візок, яким користується Настя, зовсім вийшов з ладу.

Національний фонд "Україна - дітям" вирішив розв'язати також і цю проблему.

На теренах Київщини успішно працює науково-виробничий центр "Антей-ЛТД", який спеціалізується на виробництві різноманітних засобів для інвалідів, в тому числі і інвалідних візків для дітей. Національний фонд "Україна - дітям" звернувся до директора НВЦ "Антей-ЛТД" Мідушевського Станіслава Йосиповича із проханням виділити інвалідний візок цій дівчинці.

Вкотре переконуєшся, що світ не без добрих людей.

Звичайно, Станіслав Йосипович винайшов можливість і благодійно передав Фонду для Терещенко Насті дитячу реабілітаційну коляску.

5 липня Національний фонд "Україна - дітям" передав Олені Олексіївні цей інвалідний візок.

Допомога виявилася дуже вчасною. Дівчинка поїде на лікування у новому зручному візку.

Бажаємо Терещенко Насті покращення здоров'я, а всім благодійникам успіхів у роботі, а також сподіваємося на подальшу співпрацю на благо дітей.