українська моварусскийenglish

Урочиста передача медичного діагностичного обладнання

(21.06.06 14:45)

21 червня 2006 року о 12.00 в Міністерстві охорони здоров’я України відбулася благодійна акція передачі 6 апаратів УЗД Сонолайн Адара SLC 230 V; по одному апарату УЗД Сонолайн Омнія, Сонолайн Прима SLC та Сонолайн SІ 200/250, а також трьох мамографів типу Mammonat і одного електрокардіографа, який укомплектований ергометром, кардіографом, кардіостатом та монітором.

Загальна сума благодійної допомоги склала понад 1,0 млн. грн.

В акції брали участь: Перший заступник Міністра охорони здоров’я України С.П. Бережнов, Голова Національного фонду "Україна-дітям"  В.П. Семиноженко.

Фонд "Україна-дітям" спільно з Фондом "Діти Чорнобиля" Землі Нижня Саксонія (Німеччина) протягом останніх років плідно працює над реалізацією довгострокового проекту «Раннє виявлення та лікування захворювань щитовидної залози у дітей». Згідно спільної домовленості передбачається обладнати сучасними апаратами ультразвукової діагностики кожну п’яту лікарню України.

У рамках проекту Фондом "Діти Чорнобиля" при сприянні фірми Siemens з 1996 року в Україну поставлено 99 апаратів УЗД (в комплекті з датчиками, папером та гелем для проведення обстежень), а також - 3 мамографи, 1 електрокардіограф на загальну суму понад 14 млн. грн.

Аналіз використання в лікарнях ультразвукових діагностичних приладів марки SONOLINE фірми Siemens свідчить про підвищення якості діагностики захворювань щитовидної залози у населення та збільшення обсягів обстежень, що дозволило не допустити переходу початкової стадії захворювання у більш важку та забезпечити його ефективне лікування.

Крім того, Національний фонд "Україна-дітям", Міністерство охорони здоров’я України та Фонд "Діти Чорнобиля" традиційно на базі Київської центральної басейнової клінічної лікарні МОЗ України /вул. Коцюбинського,9/ проводить курси підвищення кваліфікації лікарів, які будуть працювати з цими апаратами. Понад 260 спеціалістів вже пройшли підготовку і справно працюють з апаратами.

Очікується, що у вересні місяці цього року ще 50 лікарів-узистів пройдуть курси підвищення кваліфікації.

Все медичне обладнання, за узгодженням з МОЗ України, а також спонсорами – німецькою стороною та фірмою виробником, передано в дитячі, районні та обласні лікарні, які найбільш його потребують, а саме:

 Апарати УЗД отримали:

-    Міський пологовий будинок № 3 (м. Київ)
-    Міський пологовий будинок № 7 (м. Київ)
-     Київська дитяча клінічна лікарня № 2
-     Центральна районна лікарня (м. Фастів)
-     Київська дитяча поліклініка № 2
-     Київська обласна дитяча лікарня (м. Боярка)
-      Боровська районна клінічна лікарня  (смт. Борова, Харківської обл.)
-      Житомирський обласний будинок для дітей-сиріт (м. Житомир)

 Апарат УЗД та мамограф отримала:
-     Волинська обласна клінічна лікарня (м. Луцьк)

 Мамограф отримали:
-     Інститут педіатрії, акушерства і гінекології АМН України
-    Житомирський обласний онкологічний диспансер (м. Житомир)

 Електрокардіограф отримала:
-    Сільська лікарська амбулаторія сімейної медицини (смт. Рокитне,
    Рівненської обл.)

 Датчики, для раніше отриманого апарату УЗД, надійшли до:
-     Центральної районної лікарні (м. Миронівка, Київської обл.) - 3 шт.
-     Центральної районної лікарні (м. Прилуки, Чернігівської обл.) - 1 шт.

 

В рамках благодійного довгострокового проекту «Раннє виявлення та лікування захворювань щитовидної залози у дітей» Національний фонд "Україна-дітям" передбачає і надалі плідно співпрацювати з Фондом "Діти Чорнобиля" Землі Нижня Саксонія.

Свято у дитячому відділенні Київської міської онколікарні

(02.06.06 14:28)

2 червня 2006 року в рамках благодійної акції "Україна-дітям" до Дня захисту дітей Національний фонд "Україна-дітям" спільно з КМГО "Амазонки", а в цьому році також із представниками Української Лютеранської церкви, традиційно відвідали дитяче відділення Київської міської онкологічної лікарні.

Зараз в дитячому відділенні КМОЛ знаходиться на лікуванні  30 онкохворих діток. Вони через складність перебігу хвороби, перебуваючи на стаціонарному лікуванні, не мають можливості відвідувати інші дитячі святкові заходи. Тому, протягом багатьох років, Фонд спільно із людьми доброї волі організовує свято дітям безпосередньо у лікарні.

В цьому році діток порадували конкурсами, загадками та різноманітними рухливими іграми Червона Шапочка та Весела Клоунеса. На жаль, багато діток не змогли взяти участь у іграх, тому що в цей час відвідували медичні процедури. Але всім діточкам були подаровані чудові подарунки, а саме шоколадки, цукерки, книжки, іграшки, соки.

Всі гості поздоровили дітей зі святом, побажали їм найшвидшого одужання, щастя, удачі та гарного відпочинку під час літніх канікул.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В МІСТІ ОДЕСІ

(02.06.06 09:30)

Урочистий благодійний захід у Одеській спеціальній
школі-інтернаті № 97 для дітей зі зниженим слухом

 

Керівництво Національного фонду "Україна-дітям" спільно з представником Фонду в Одеській області відвідали 1 червня 2006 р. спеціальну школу-інтернат № 97 для дітей зі зниженим слухом та подарували з нагоди Дня захисту дітей вихованцям школи благодійну допомогу, а саме комп’ютери, телевізор, люстри та книги на суму понад 16 тисяч гривень.

 

Школа-інтернат № 97 огорнула своїм теплом та турботою 90 хлопчиків та дівчаток, віком від 7 до 17 років, тому що самій випала доля пройти нелегкий шлях становлення.  

 

Спеціальна школа-інтернат № 97 для дітей зі зниженим слухом була організована 1 жовтня 1949 року на Слободці і займала два поверхи школи № 98. В цій будівлі школа проіснувала до 1957 року, а 1 вересня 1957 року переїхала на вулицю Горького і розташовувалася там протягом одного року.

 

У січні 1959 року школа-інтернат № 97 переїхала до Чорноморки, за адресою вул. 411 батареї, 2, де і знаходиться до цього часу.

 

Протягом свого існування директорами школи-інтернату були чуйні та працьовиті люди, які намагалися покращити побутові умови життя слабочуючих дітей. Створювали такі умови, щоб школа-інтернат була рідною домівкою для дітей. З 1996 року школу-інтернат очолює Кованда А.А.

 

Колектив школи складається із 42 педагогічних працівників. Із них: 27 вчителів, 14 вихователів, психолог, бібліотекар.

 

В школі-інтернаті працюють 14 сурдопедагогів, серед них 1 педагог із 50-річним стажем та 5 – із понад 40-річним досвідом роботи. Сурдопедагоги школи-інтернату не тільки навчають дітей основним предметам, але й займаються постановкою звуків голосу, а також мови. Вони готують учнів до вступу в вищі та середні навчальні заклади, до роботи серед людей зі зниженим слухом, а також адаптації їх в соціальних та життєвих умовах.

 

Багато учнів школи-інтернату № 97 одержали вищу (69 чоловік) та середню спеціальну освіту. Закінчили Академію мистецтв і стали відомими скульпторами і художниками: Шестопалов П.В., Наумцев К.В., Бабенко С.К. Із стін школи вийшли видатні спортсмени із світовим ім'ям: Рухлядєв В.М., Скоморохов В.С., олімпійські чемпіони та чемпіони світу: Головкін Г.О. – легка атлетика, Гончар С.Я. – шахи. Призери Олімпійських ігор та світу Коєв Г., Білявський В.К. – боротьба.

 

Дякуємо всім, хто сприяв проведенню акції в Одеській спеціальній школі-інтернаті № 97 для дітей зі зниженим слухом. Вдячні директору дитячого видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" Івану Малковичу за надану підбірку дитячої літератури для поповнення бібліотеки школи-інтернату.

Сподіваємося, що за допомогою благодійників та меценатів школа-інтернат № 97 і надалі буде славитися досягненнями своїх вихованців.