українська моварусскийenglish

Хрустка насолода

(28.12.06 16:59)

ЗАТ "Крафт Фудз Україна" вже тривалий час надає благодійну допомогу Національному фонду "Україна-дітям". Вкотре керівництво компанії винаходить ресурси для передачі різноманітних насолод обездоленим дітям. Ось і знову Фонд отримав близько 3 тонн кукурудзяних чіпсів "CEREZOS". Цю допомогу передано на благодійних засадах дітям із багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей, сімей ліквідаторів аварії на ЧАЕС, інвалідів Чорнобиля через різноманітні громадські організації, а саме:

-          Спілку інвалідів Чорнобиля Святошинського району м. Києва

-           Українську Спілку Ветеранів Афганістану

-            Міжнародну асоціацію "Допомога родинам Чорнобиля"

-            Центр соціальної служби для молоді Голосіївського району м. Києва

-            Союз багатодітних сімей Подільського району м. Києва

-             Товариство Червоного Хреста Подільського району м. Києва

-             Товариство Червоного Хреста Шевченківського району м. Києва

-             Єпископат Української лютеранської церкви

-              Житомирське представництво Національного фонду "Україна-дітям"

-              Дітям Чорнобиля Шевченківського району м. Києва

-              Вихованцям Будинку культури с. Троєщина

 

Чіпси також отримали усі глядачі благодійної циркової вистави, яку Національний фонд "Україна-дітям" спільно з Всеукраїнською громадською організацією "Циркова спілка Кобзова" проводили 19 грудня до дня святого Миколая.

Традиції незмінні

(19.12.06 17:00)

19 грудня християнський світ відзначає день святителя Миколая Чудотворця. У цей день і діти, і дорослі, в очікуванні дива, шукають під подушками подарунки. Ще за життя його називали батьком сиріт, удів і бідних. Після смерті він прославився даром творення чудес, і тому його стали називати великим чудотворцем. В сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.

Підтримуючи цю традицію протягом останніх чотирьох років Національним фондом "Україна-дітям" та Всеукраїнською громадською організацією "Циркова спілка Кобзова" започаткована добра справа – розпочинати Новорічні та Різдвяні заходи саме з свят до дня святого Миколая. Не виключенням стало і цьогорічне свято. Воно відбулося 19 грудня в цирку "Кобзов" в рамках спільного проекту «Подорож до казкового світу цирку».

Біля 1000 юних глядачів з Вінницької, Хмельницької, Кіровоградської, Київської областей та міста Києва, а саме діти-сироти, діти-інваліди, діти з багатодітних сімей, а також вихованці дитячих самодіяльних колективів, які постійно співпрацюють з Фондом, відвідали свято та переглянули захоплюючу благодійну циркову виставу. По її закінченні усі глядачі отримали чудові подарунки.