українська моварусскийenglish

Реалізація п’ятирічної програми „Донація Вірамуна”

(30.01.06 17:22)

У 2001 році Національний фонд „Україна-дітям” спільно з фармацевтичною компанією „Берінгер Інгельхайм” /Німеччина/ започаткували п’ятирічну благодійну програму „Донація Вірамун”. Метою цієї програми є профілактика передачі ВІЛ – 1 від матері до дитини.

Відповідно до умов програми, компанія „Берінгер Інгельхайм” протягом п’яти років буде безкоштовно забезпечувати Україну антиретровірусним препаратом Вірамун (у вигляді таблеток та суспензії) для проведення профілактики передачі ВІЛ – 1 від матері до дитини у вагітних, які не приймають антиретровірусної терапії під час пологів, а також у вигляді одноразової перонатальної дози для дитини після народження.

Україна – перша держава в Європі, на території якої реалізується програма „Донація Вірамун”.

Наприкінці січня Фонд отримав від компанії „Берінгер Інгельхайм” благодійну допомогу – препарат Вірамун у формі таблеток в кількості 420 шт. та суспензії – 65 флаконів.

Національному фонду „Україна-дітям” реалізувати цю програму на території України допомагає Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України.  

Всі медичні установи України отримали  антиретровірусний препарат Вірамун.

Свято в Київській міській онколікарні.

(12.01.06 13:42)

 

12 січня об 11.00 керівництво Національного фонду „Україна-дітям” відвідало дитяче відділення Київської міської онкологічної лікарні та влаштувало, спільно з КМГО „Амазонки”,  дітям свято з подарунками.

Крім того, Фонд не лише допомагає пацієнтам, а й лікарні. Так, протягом останніх двох років Київська міська онкологічна лікарня отримала від Фонду:

- обладнання для імуноферментної лабораторії, яке застосовується для аналізу маркерів різних онкологічних захворювань,

- сучасне гістологічне діагностичне обладнання, яке дозволяє значно прискорити діагностичний процес.

Постійно передаються препарати, які застосовуються для лікування дитячих онкогематологічних захворювань.

За п’ять місяців 2005 року Фонд надав благодійну допомогу міській онколікарні ліками на суму понад 209,1 тис. грн., в тому числі:

-          антибіотиків на суму 90903 грн.; 

-          онкопрепаратів на суму 118235 грн.

Кошти на лікування.

(11.01.06 17:44)

 

27 грудня 2005 року до Національного фонду „Україна-дітям” надійшов лист від Мозолевської Маргарити Миколаївни, що проживає  в с. Красногригорьївка  Дніпропетровської області з проханням надати матеріальну допомогу для лікування її доньки Ілони.

 Ретельно вивчивши ситуацію, в якій опинилася ця родина керівництво Фонду прийняло рішення виділити родині Мозолевських фінансову допомогу у розмірі 1000 грн..

Звертаємося до всіх небайдужих людей допомогти цій сім’ї.

 

На Різдво до дружної родини дитячого будинку „Родина”

(05.01.06 16:25)

 

5 січня 2006 року Дирекція Національного фонду „Україна-дітям” відвідала районний дитячий будинок змішаного типу „Родина” у місті  Боярка Київської області. У цьому дитячому закладі знайшли домашній затишок і тепло 56 знедолених дітей віком від 3 до 18 років. Представників Фонду тепло зустріли директор дитячого будинку та представник районної адміністрації. Директор познайомила з історією і сьогоденням ввіреного їй закладу, з надбаннями і проблемами дитячого будинку, схвильовано розповідала про важкі судьби підопічних і з гордістю про їхні успіхи. Зі слів директора колишні вихованці часто приїжджають до дитячого будинку, якій для них став справжньою родиною.

Зі святом Різдва Фонд привітав дітей солодощами, а також дитячому будинку була передана благодійна допомога (книги, зошити, комплекти постільної білизни та люстри) на суму понад 3,2 тис. грн.

Влаштування Новорічних і Різдвяних заходів для дітей соціально незахищених категорій є доброю традицією Національного фонду „Україна-дітям”. Залучаючи  небайдужих до чужої біди людей, Фонд об’єднує спільні зусилля на організацію справжніх незабутніх свят для сиріт та знедолених. Допомогу Фонду в проведенні цієї благодійної акції надав ЗАТ ВО „Київ-Конті”, який напередодні Новорічних свят передав для дітей новорічні набори цукерок.

 

Допомога дітям, хворих на ДЦП.

(03.01.06 16:22)

 

У 2005 році Міжнародна клініка відновного лікування(генеральний директор, Герой України – Козявкін Володимир Ілліч) надала на благодійних засадах Національному фонду „Україна-дітям” 50 путівок для лікування дітей, хворих на дитячий церебральний параліч. Слід зазначити, що така співпраця між Фондом та клінікою триває більше шести років.

Всі путівки розподілені і роздані дітям, які страждають на ДЦП, із соціально незахищених сімей 17 регіонів України.

На адресу Фонду надходить багато листів – подяк від дітей та їх рідних, які отримали путівку і пройшли курс лікування, і дуже вдячні співробітникам Фонду та лікарям Міжнародної клініки відновного лікування, а особливо Козявкіну В.І.

Серед великої кількості подяк хотілося б відмітити одну, яка надійшла нам від 67-річної бабусі – Терещенко Олени Олексіївни, яка виховує дівчинку-сироту (мама загинула), тяжко хвору (дитячий церебральний параліч) Терещенко Настю, 1998 року народження. Олена Олексіївна звернулася до Фонду по допомогу щодо надання Насті путівки у Міжнародну клініку відновного лікування. На звернення бабусі фонд відреагував позитивно і дівчинка пройшла 1-ий курс лікування в клініці за системою інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації, розробленою професором В.І. Козявкіним. Загальний стан Насті трошки покращився, але дівчинка не розмовляє, не реагує на звернення, не може самостійно їсти, стояти і ходити. Бабуся дуже вдячна лікарям та Фонду за надання допомоги і не втрачає надії на подальшу підтримку Насті.

У свою чергу Національний фонд „Україна-дітям” бере зобов’язання і на далі допомагати цій сім’ї, а також звертається до всіх небайдужих людей з проханням підтримати його добру ініціативу Фонду.