українська моварусскийenglish

Забезпечення лікарень медичними препаратами

(25.08.05 14:45)

 

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Національного фонду „Україна-дітям” є забезпечення медичних установ ліками та медичною апаратурою. Нещодавно, а саме на початку липня, медичні установи 10 областей та АР Крим отримали від Фонду благодійну допомогу у вигляді медичного препарату „Клімодієн”.

На сьогоднішній день Фонд проводить широкомасштабну акцію щодо забезпечення лікарень дуже необхідним препаратом – „Новобан”. Цей препарат застосовується для: запобігання нудоті і блюванню, що виникають внаслідок протипухлинної хіміотерапії; усунення нудоти і блювання, що виникають у післяопераційний період. „Новобан” можуть приймати як дорослі, так і діти, але старші 2 років.  

Літні канікули - 2005

(16.08.05 14:43)

 

15.08.2005 відправилися на відпочинок до Дитячого оздоровчого центру „Сузіря Таврії”, що в м. Скадовськ, 100 дітей соціально незахищених категорій з Запорізької, Тернопільської, Луганської, Хмельницької областей. Це остання група дітей, яка протягом літа відпочивала на узбережжі Чорного моря.

А загалом, під час літніх канікул оздоровилося 624 дитини.

Не лише Фонд організовує та проводить оздоровлення дітей, а й його представництва. Так наприклад, Хмельницьке представництво Національного фонду „Україна-дітям” протягом літа на базі спортивно-оздоровчого табору „Бакота”, що на Хмельниччині, оздоровило 600 дітей з багатодітних малозабезпечених сімей, дітей-вулиць та дітей, що стоять на обліку в міліції.

Крім того, протягом липня місяця Національний фонд „Україна-дітям” надав 5 путівок до Міжнародної клініки відновного лікування (м.Трускавець) дітям, які страждають на ДЦП, з Київської, Вінницької, Черкаської та  Львівської областей.

Результати розгляду звернень.

(08.08.05 11:01)

 

До Національного фонду „Україна-дітям” звернулася Заступник начальника Управління охорони здоров’я АР Крим І. Колпакова з проханням допомогти мешканці м. Євпаторія Красовській Марині, якій терміново необхідна операція з приводу скаліозу ІУ ступеню. Спільно з Харківським представництвом Фонду опрацьовано питання щодо надання медичної допомоги (операція) Красовській Марині, 1991 р.н. Операцію буде проведено в Інституті патології хребта і суглобів ім. проф. Сітенка АМН України, м.Харків.

 

Мешканка м. Харків Махіна Ірина звернулася до керівництва Фонду з проханням придбати для її семирічної донечки, яка навчається в музичній школі, скрипку, оскільки сама вона не має коштів. Розглянувши листа пані Махін, керівництво прийняло рішення придбати Катерині (так звуть доньку п. Махін) скрипку.

 

На адресу Директора Національного фонду „Україна-дітям” С. Лівенцова надійшов лист від адміністрації Житомирського обласного будинку дитини з проханням надати фінансову благодійну допомогу. Керівництво будинку дитини запевнило, що всі благодійні кошти буде спрямовано на покращення стану здоровя дітей та, на відкриття в закладі групи, яка буде працювати по методиці М. Монтессорі.

Фонд перерахував на рахунок Житомирського обласного будинку дитини благодійну фінансову допомогу в розмірі 2000 грн..

  

Національний фонд „Україна-дітям” отримав звернення Народного депутата України О.О. Мороза стосовно надання допомоги мешканці Херсона Самочорній О.П., донька якої – Катя хворіє на лейкоз. Разом з Міністерством охорони здоров’я України опрацьовується питання щодо надання допомоги Самочорній О.П. Вартість лікування дитини складає 70 тис. дол. США.

„Вшануємо Вашу пам’ять”

(02.08.05 11:37)

 

Національний фонд „Україна-дітям” спільно з Національною телекомпанією України проводив Всеукраїнський конкурс, присвячений 60-річчю перемоги у Великій Вітчизняній війні, „Вшануємо Вашу пам’ять”.

Організаторів конкурсу приємно вразив той факт, що на адресу Національної телекомпанії України, за короткий проміжок часу, надійшло понад 850 робіт від дітей з усіх куточків України.

У цьому конкурсі брали участь хлопчики та дівчатка віком від 9 до 14 років. Але не зважаючи на умови конкурсу, надійшло багато робіт від діток, яким не виповнилося 6 років.

Компетентне журі вирішувало складну задачу – з великої кількості робіт необхідно було відібрати 8 найкращих.

Відповідно до Протоколу підсумкового засідання журі Всеукраїнського конкурсу „Вшануємо Вашу пам’ять”, присвяченого 60-річчю перемоги у Великій Вітчизняній війні від 11 травня 2005 року, лауреатами І, ІІ та ІІІ премії стали:

Лауреати І премії (відеокамера Sumsung)

-         Панкова Аліна (13 років, м. Севастополь, АР Крим), а її молодша сестра, яка також брала участь в конкурсі, отримала від Фонду набір енциклопедій. Дівчаток подарунки знайшли дома. Директор Фонду особисто вручив їм пам'ятні подарунки і побажав подальших успіхів.

 

Лауреати ІІ премії (фотоапарат)

-         Жолновач Антон (9 років, м. Харків), крім фотоапарату Антон отримав в подарунок і енциклопедії;

-         Гульчак Леся (14 років, с. Улашківці, Тернопільська область);

 

Лауреати ІІІ премії (комплект книг:

„Автомобілі”, „Ссавці”, „Собаки”, „Природи і мінерали”)

-         Бразицький Максим (9 років, смт. Макарів, Київська обл.);

-         Гойденко Аліна (10 років, смт. Макарів, Київська обл.);

-         Бербен Олександр (11 років, м. Яготин, Київська обл.);

-         Крицька Катерина (13 років, с. Жовтневе, Київська обл.).

 

Приз найменшому учаснику (іграшка):

- Короткий Артур (6 років, м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.).

 

Крім того, всі учасники телевізійного конкурсу отримали диплом учасника.