українська моварусскийenglish

Форум „Бізнес і благодійність”

(17.11.05 12:22)

 

7 грудня 2005 року за ініціативи Хмельницького Представництва Фонду та Обласного управління праці та соціального захисту населення відбудеться І обласний форум „Бізнес і благодійність”.

Передбачається, що в роботі форуму візьмуть участь керівники державних установ, комерційних структур і підприємств, громадських і благодійних організацій та релігійних конфесій, які систематично надають допомогу дітям-сиротам, інвалідам, дітям з багатодітних малозабезпечених сімей.

Крім того, під час форуму активістів благодійності буде нагороджено відзнаками „За благодійну діяльність”.

На допомогу дітям...

(14.11.05 16:17)

 

До Національного фонду „Україна-дітям” звернулася сім’я Кравець, що мешкає в м. Жовті Води Дніпропетровської області, з проханням допомогти – надати лікарський препарат НОВОБАН для їх сина Данилка. В даний час Данилко проходить курс лікування в Дніпропетровській міській дитячій лікарні № 6, в гематологічному відділенні з діагнозом: гострий лімфобластний лейкоз.

Керівництво Фонду прийняло рішення не лише допомогти цій родині, а й всім дітям, що перебувають в цій лікарні і передав 300 упаковок Новобрану на суму 17151грн..

Дякуємо за допомогу

(03.11.05 15:00)

 

Почесному президенту

 Національного фонду „Україна-дітям”

 

Кучмі Л.М.

 

ПОДЯКА

 

Вельмишановна Людмило Миколаївно!

 Користуючись нагодою наша сім’я від щирого серця хоче подякувати Вам, що Ви відгукнулися на наше прохання і видали нашій доньці –інваліду  І групи, яка вже 6 років не може ходити, інвалідний візочок, який був нам вкрай необхідний. Коли нам доставили і вручили візочок, то ми від радості не могли повірити своїм очам, бо вже неодноразово зверталися в різні інстанції і чули лише обіцянки. Нам вже ні від кого було чекати допомоги, тому вся наша сімя завдяки Вашій доброті впевнилася в Біблійній заповіді: „Стукайте і Вам відчинять”. Велике Вам спасибі за Ваше розуміння і дійсну людяність і за те, що Ви є.

Здоровя Вам і довгих років життя.

 

Сімя Тимошенко.

 

01.11.2005р.

Щоденна робота Фонду.

(02.11.05 14:33)

 

31 жовтня до Національного фонду „Україна-дітям” надійшов лист  від Тимошенко Валентини Іванівни,  що мешкає в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області, з проханням допомогти у придбанні інвалідного візочку для її доньки Подобеддо Ірини. 14 років тому Ірина захворіла, діагноз – розсіяний склероз і стала інвалідом  І групи.

Враховуючи, скрутне матеріальне становище сім’ї  Тимошенко, керівництво Фонду прийняло рішення допомогти і придбало інвалідний візок для Ірини.