українська моварусскийenglish

Коляска в подарунок

(14.10.05 15:17)

 

3 жовтня до Національного фонду „Україна-дітям”  надійшов лист від Усик Л.О., яка мешкає в с. Загребелля Полтавської області, з проханням допомогти її семирічному важкохворому сину Ус  М.О..

Ретельно вивчивши ситуацію, відвідавши неврологічне відділення Міської дитячої клінічної лікарні № 1 , де зараз проходить курс реабілітації Микола, керівництво Фонду прийняло рішення допомогти цій сім’ї .

13 жовтня Миколка отримав в подарунок інвалідну коляску. Зі слів матері стало зрозуміло, що за сім років вона неодноразово зверталася про допомогу до різних благодійних установ, але потрібну суму (1500 грн.) на придбання коляски знайти не вдалося.

Сподіваємося, що добру справу Фонду підтримають і інші, адже світ не без добрих людей.       

Солодощі для малечі

(05.10.05 17:01)

 

“Раз добром зігріте серце, вік не прохолоне”, - писав великий Шевченко, нагадуючи своїм сучасникам, а заодно й новим поколінням українців, що доброчинність – найблагородніша, найвдячніша справа. І доки існуватиме світ, доти й потребуватиме він добра...  

Протягом дев’яти років Національний фонд “Україна-дітям”, який в своїй діяльності відроджує  кращі вітчизняні традиції доброчинності, милосердя та любові і наслідує словам великого Шевченка став надією і опорою для тих, хто найбільше потребує турботи та піклування.

Безумовно, без підтримки та допомоги з боку громадськості, виробничих структур, вітчизняних та іноземних фірм Фонду було б складно ефективно виконувати свою місію.

 

 Майже п’ять років незмінним помічником Фонду в його благодійній справі є ЗАТ „Крафт Фудз Україна”, який передає дітям України солодощі. Нещодавно, а саме 4 жовтня, Фонд отримав від ЗАТ „Крафт Фудз Україна” шоколадні цукерки „Рідні простори”, „Вітаю” з лісовим горіхом. А 5 жовтня вихованці Білоцерківського дитячого будинку інтернату вже смакували цими  цукерками.