українська моварусскийenglish

Всеукраїнський конкурс „Моя країна – Україна!”

(23.12.04 17:43)

 

Національний фонд „Україна-дітям” та Національна телекомпанія України оголосили Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків „Моя країна – Україна!”, який тривав в період з 1 листопада по 15 грудня 2004 року. Організаторів конкурсу приємно вразив той факт, що на адресу Національної телекомпанії України, за короткий проміжок часу, надійшло понад півтори тисячі (1500) робіт від дітей з усіх куточків України.

У цьому конкурсі взяли участь хлопчики та дівчатка віком від 6 до 14 років. Але не зважаючи на умови конкурсу, надійшло багато робіт від діток, яким не виповнилося 6 років.

Компетентне журі, яке очолював Народний художник України, академік, директор Інституту сучасного мистецтва – Сидоренко Віктор Дмитрович, вирішувало складну задачу – з великої кількості робіт необхідно було відібрати найкращі. Відповідно до Протоколу підсумкового засідання журі Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків „Моя країна – Україна!” визначено 75 кращих робіт, серед них – 16, автори, яких вибороли високе звання лауреатів І, ІІ та ІІІ премії.


Лауреаты І премии
- Сенишин Олена;
- Партика Ярина;
- Єременко Тетяна;
- Волкова Ніна;
- Волкова Нина.

Лауреаты ІІ премии
- Хамар Іван;
- Альохіна Юлія;
- Корчик Анастасія;
- Легостаєв Дмитро;
- Душнюк Олександр;
- Дашівець Мирослава.

Лауреаты ІІІ премии
- Багмет Валя;
- Ілющенко Катерина;
- Стрєлкова Марія;
- Нефедова Марія;
- Соломаха Дарина.

 

Переможці отримали в подарунок від Національного фонду „Україна-дітям”: фотоапарати, набори дитячих енциклопедій та дипломи переможців.

Крім того, всі учасники телевізійного конкурсу отримали диплом учасника.