українська моварусскийenglish

Лікування дітей в санаторії «Хаджибей»

(19.03.13 12:56)

Одним з основних завдань Фонду є організація оздоровлення та лікування хворих дітей-інвалідів і дітей з сімей соціально-незахищених категорій з різних сіл та міст України.

В рамках програми Національного Фонду «Україна –дітям» та відповідно до Угоди про співпрацю з санаторієм «Хаджибей» з 11 березня  по 09 квітня 2013 року Фонд надає 40 безкоштовних путівок на санаторно-курортне лікування для учнів (7-16 років) з 11 та 15 інтернатів міста Харкова.

В санаторії отримають повноцінне лікування діти з вадами опорно-рухового апарату, діти з вадами слуху, захворювання очей та органічною патологією нервової системи.

Завдяки цим путівкам здійснюється єдина можливість отримати дітям кваліфіковану медичну допомогу, видужати та відчути себе повноцінними громадянами нашої рідної Батьківщини.

Надання путівок та організаційні питання щодо поїздки покладаються на головного спеціаліста Фонду Гресь Івана Олександровича, тел 050-18-22-104.

 

Санаторій "Хаджибей"

(25.02.13 10:00)

Путівки в санаторій «Хаджибей» у І кварталі 2013 року
для лікування дітей-інвалідів з сімей соціально незахищених категорій

 

Національний фонд "Україна-дітям" висловлює щиру подяку керівництву та співробітникам санаторію "Хаджибей" за чуйне ставлення до хворих дітей та щорічне надання благодійної допомоги у вигляді путівок для дітей-інвалідів та-сиріт, дітей, які залишилися без піклування батьків та дітей з багатодітних малозабезпечених сімей.

Відповідно до Угоди про благодійну співпрацю з дитячим спеціалізованим клінічним санаторієм «Хаджибей» у І кварталі 2013 році Національним фондом «Україна - дітям»:

-  Направлено на благодійних засадах для лікування 8 хворих дітей разом з матерями терміном 24 дні. Вартість однієї путівки - 3300 гривень.

-  Терміном з 04 по 28 лютого було проліковано 40 дітей разом з матерями віком від 2 до 10 років з Рівненської області;

-  Терміном з 06 березня по 04 квітня було проліковано 40 самих дітей з Харківської області віком від 13 років з інтернатних закладів.

Щиру подяку та слова вдячності висловлюємо Мазяр Тамарі Петрівні представнику Фонду «Україна - дітям» в Рівненській області та Гречаніній Олені Яківні представнику Фонду «Україна - дітям» в Харківській області, які здійснили величезну організаційну роботу по формуванню груп дітей та дітей з матерями, допомогли з фінансами для оплати проїзду в санаторій і назад, а також забезпечили транспортом для доставки дітей до поїзда.

Більш детальну інформацію з адресами, прізвищами та телефонами матерів і дітей можна отримати в Фонді «Україна - дітям».

На 2013 рік нами також вже сформована база потенційних сімей та дітей для можливого надання путівок з лікування в санаторій «Хаджибей».

Відповідальність за своєчасне формування та направлення дітей покладено на головного спеціаліста Фонду «Україна - дітям» Греся Івана Олександровича (тел. 050-18-22-104).

ЗВІТ

(11.01.13 10:00)


По наданню безкоштовних путівок в санаторій «Хаджибей» у 2012 році
для лікування дітей-інвалідів з сімей соціально незахищених категорій

 

Національний фонд “Україна-дітям” засвідчує свою повагу і висловлює щиру подяку керівництву та співробітникам санаторію за чуйне ставлення до хворих дітей та щорічне надання  благодійної допомоги у вигляді путівок для дітей-інвалідів та -сиріт, дітей, які залишилися без піклування батьків та дітей з багатодітних малозабезпечених сімей.

Відповідно до домовленості з керівництвом Дитячого спеціалізованого клінічного санаторію «Хаджибей» у 2012 році Національним фондом «Україна-дітям» направлено на благодійних засадах для лікування 19 хворих дітей разом з матерями терміном - 24 дні. Вартість однієї путівки - 3300 гривень.

- Терміном з 01 по 24 лютого було проліковано 10 дітей разом з матерями віком від 2 до 10 років з Рівненської області.

- Терміном з 01 по24 березня було проліковано 2 дітей разом з матерями віком  4 роки з Івано-Франківської області.

     - Терміном з 12 листопада по 05 грудня було проліковано ще 2 дітей разом з матерями віком 6 років з Івано-Франківської області.

- Терміном з 04 по 26 грудня було проліковано ще 5 дітей разом з матерями віком від 7 до 9 років з Рівненської області.

Фондом також планується направити 160 самих дітей терміном 30 днів у період з 01 лютого по 26 грудня (вартість такої путівки 2100 гривень).

Фактично було направлено на лікування 150 дітей з таких областей, як Харківська, Хмельницька та Рівненська і міста Києва.

- З 06 березня по 04 квітня було направлено на лікування 10 дітей з Рівненської області.

- З 01 по 30 лютого було направлено на лікування 20 дітей з Харківської області з інтернату №11.

- З 16 травня по 14 червня було направлено на лікування ще 20 дітей з Харківської області з інтернату №13.

- З 01 по 30 жовтня було направлено на лікування 20 дітей з інтернатів Хмельницької бласті.

- З 01 по 30 жовтня було направлено на лікування 30 дітей з інтернатів №15 та №19 міста Києва.

- Терміном з 04 по 26 грудня було направлено на лікування ще 30 дітей віком від 10 до 13 років з Рівненської області.

Щиру подяку та слова вдячності висловлюємо Мазяр Тамарі Петрівні представнику Фонду в Рівненській області, Козлвському Юрію Миколайовичу представнику Фонду в Хмельницькій області та Гречаніній Олені Яківні представнику Фонду в Харківській області які здійснили величезну організаційну роботу по формуванню груп самих дітей та дітей з матерями, допомогли з фінансами для оплати проїзду в санаторій і зворотньо, а також забезпечили транспортом для доставки дітей до поїзду.

Більш детальну інформацію з адресами, призвіщами та телефонами матерів і дітей можна отримати в бухгалтерії Фонду.

Станом на 01 січня 2013 року нами також вже сформована база потенційних сімей та дітей для можливого надання путівок з лікування в санаторії «Хаджибей».

Відповідальність за своєчасне формування та направлення дітей покладено на головного спеціаліста Фонду Греся Івана Олександровича (моб.тел.050-18-22-104).

Новорічні подарунки

(10.01.13 11:36)

У пору зимових свят Фонд надав 120 святкових запрошень для дітей благодійним організаціям, з якими вже співпрацює не один рік. Діти-сироти, діти з багатодітних, малозабезпечених сімей, діти-інваліди безкоштовно відвідали чудові новорічні вистави.

2 та 8 січня на святкове дійство у Будинок кіно було запрошено 80 дітей-сиріт та дітей  з багатодітних сімей  з міст Ірпінь та Фастів Київської області. Запрошення на новорічну виставу, організовану Міністерством культури України,  надала Фонду  Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Всеукраїнська асамблея молоді».

Завдяки багаторічної співпраці Національного фонду «Україна-дітям» та Міжнародної благодійної організації «Чорнобиль - 2008» 30 дітлахів з малозабезпечених сімей з Житомирщини та 20 дітей-інвалідів з м. Васильків 8 січня відвідали родинний новорічний мюзикл «Чарівник смарагдового міста» у Будинку культури СБУ.

У святкових  програмах окрім новорічних вистав у фойє запрошених дітей вітали Дід Мороз, Снігуронька та казкові герої. Були новорічні конкурси, вікторини, розваги та хороводи біля Ялинки.

Національний фонд «Україна-дітям» щиро дякує партнерам, які допомогли організувати ці свята, за розуміння, підтримку у справі допомоги дітям, та  вітає всіх з Новорічними та Різдвяними святами. Бажає здоров’я, щастя та родинного затишку!

Реалізація благодійного проекту

(02.08.12 11:27)

Реалізація довгострокового благодійного проекту
“Раннє виявлення захворювань щитовидної залози у дітей”

 

Мета зазначеного проекту в об’єднанні зусиль Національного фонду "Україна-дітям" спільно з Фондом “Діти Чорнобиля” Землі Нижня Саксонія (Німеччина), компанією “Сіменс Україна” та Міністерством охорони здоров'я України в безкоштовному забезпеченні дитячих лікарень України діагностичною апаратурою, яку вони найбільше потребують, для своєчасного діагностування та лікування щитовидної залози у дітей соціально-незахищених верств населення, які потерпіли від аварії на ЧАЄС.

Зазначений благодійний проект реалізується  більше 15 років.

З 1996 року в рамках цього проекту Фондом “Діти Чорнобиля” на територію України вже поставлено 135 апаратів ультразвукової діагностики марки Sonoline SL-1, Sonoline SI-450, Sonoline Prima, Sonoline Adara фірми Siemens і ACUSON X -150 (в центральні районні та дитячі лікарні 17 областей).

Згідно програми щороку понад 50 спеціалістів проходять перепідготовку, отримують відповідні сертифікати і справно працюють з апаратами та відповідними програмами досліджень хворих пацієнтів.

Національним фондом «Україна-дітям» на даний час проводиться організаційна робота з підготовки розмитнення ще 6 апаратів типу ACUSON та  подальшої передачі лікарням України в серпні 2012 року.

Здоров’я дітей

(31.07.12 18:02)

Національний фонд «Україна – дітям» у рамках благодійної програми «Здоров’я дітей» протягом липня 2012р. надав благодійну допомогу медичними препаратами, які надійшли до Фонду від компанії «Мілі Хелскере Лімітед» (Великобританія) в Україні:

- спілці сімей «Ассоль» міста Василькова Київської області, які виховують дітей-інвалідів;
- спілці багатодітних сімей «Родина» міста Фастів;
- союзу багатодітних сімей и дітей-сиріт міста Ірпінь;
благодійній організації «Відкрите серце» м. Бердичів Житомирська обл.;

- Рівненському обласному благодійному фонду «Дітям України - щасливе майбутнє»;
- Координаційному центру об’єднань багатодітних сімей Шевченківського р-ну м.Києва;
- районному Товариству Червоного Хреста Деснянського р-ну м.Києва;
районному Товариству Червоного Хреста Подільського  р-ну м.Києва;

- Асоціації неонатологів ІПАГ України;
- Хмельницькому обласному представництву Фонду;
- Харківському  обласному представництву Фонду;
- міській клінічній лікарні м.Вишневе;
- Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України;
- міській клінічній лікарні № 5 м. Києва;
- міській клінічній лікарні № 9 м. Києва;
- Обухівській ЦРЛ;
- пологовому будинку №5 м. Києва.

Передача медпрепаратів

(12.07.12 17:22)

Національний фонд «Україна – дітям» впродовж багатьох років успішно співробітничає з представництвом компанії «Мілі Хелскере Лімітед» (Великобританія) в Україні.

У липні 2012 року представництво компанії «Мілі Хелскере Лімітед» виділило Фонду на благодійній основі 43251 упаковку препарату «Ворміл», 11200 упаковок «Лактовіт Форте», 7995 флаконів розчину для інфузій «Мератин» та 80470 упаковок «Мілістан гарячий чай для дітей» на загальну суму понад 4,65 млн.грн.

Після проведення роботи по розмитненню Фонд на благодійній основі передасть ці препарати медичним установам і лікарням регіонів України, а також багатодітним сім'ям, які виховують дітей-інвалідів, детей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки.

Національний фонд «Україна – дітям» висловлює свою сердечну вдячність керівництву і працівникам компанії «Мілі Хелскере Лімітед» за надану допомогу та можливість забезпечення медпрепаратами найуразливіші верстви населення.