українська моварусскийenglish
от: Андрій Назаренко
время: 22.01.05 20:43

Дорогі працівники Фонду,
Вітаємо з Новим Роком і бажаємо наснаги і добра у Вашій добрій справі задля добробуту дітей України.
Молодіжна організація "БРАТЕРСТВО СИРІТ" м. Тернопіль просить Вас звернути увагу на становище дітей-сиріт Тернопільщиниб оскільки без участі високих людей, регіональні власті не докладають зусиль у подолання бідності даної категорії дітей в Облатсті. Хто як не випускники інтернатів, що обєдналися в організацію, знають про усі негаразди самостійного життя дітей.
Просимо Вас щиро привернути більшу Увагу посадовців до проблем дітей на Тернопіллі, прийнявши участь у Випускному вечорі в одній зі шкіл-інтернатів Тернопільщини.
Будемо чекати Вашої відповіді.
Віримо, що Ваша присутність приверен увагу місцевих підприємців до подолання проблем сиріт.
З повагою
Анрій Назаренко
Керуючий Справами
Братерство сиріт
Тернопіль
www.orphans.iatp.org.ua
8/0352/539294

вiдповiдь:
АНДРІЙ НАЗАРЕНКО Національний фонд „Україна-дітям” отримав Вашого електронного листа та просить вибачення за несвоєчасне за технічними причинами надання відповіді. Повідомляємо, що для найбільш оперативного зв’язку по вирішенню питань в регіонах, Фондом створені обласні представництва. Представництво Фонду у Тернопільській області працює з 2000 року, його очолює начальник обчислювального центру Головного управління праці та соціального захисту облдержадміністрації Олексіїв Олександра Олександрівна. Для налагодження стосунків з представництвом Фонду радимо звернутися до нашого представника у Тернопільській області Олексіїв О.О. за адресою: 46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, тел 22-45-81. З повагою директор Фонду С.П. Лівенцов.

сторiнки: 1 2 3
им'я : 
e-mail : 
текст :