українська моварусскийenglish
от: Виктория Викторовна
время: 06.07.06 16:05

Уважаемый С.П.Ливенцов!
А можно ли узнать координаты Вашего представительства в Донецком регионе ?
Уверяю Вас, в нашей экологической клоаке, реализация проэкта http://ukraine-children.org.ua/ukr/news_foundation/archive/2004-12
имеет огромное значение т.к. отмечен рост заболеваемости (могу аргументировать и официальными цифрами).
Но нам в прошлом году даже отказали в проведении скрининга в регионе ( по графику МЗ) из за отсутствия финансирования. А экологический прессинг дает о себе знать "зашкаливанием" цифр и заболеваемости, и смертности трудоспособного населения.
Как говрят, Донбасс всегда молодой, т.к до старости не доживает.. и во все времена мы по прежнему даем стране и металл , и уголь, расплачиваясь за это своим здоровьем и своих детей.
Посмотрите, пожалуйста, и в нашу сторону мы нуждаемся в Вашей поддержке и помощи.
С уважением врач Левина В.В.

вiдповiдь:
Добрый день, Виктория Викторовна, спасибо за внимание к нашей деятельности. Отвечая на Ваше письмо, сообщаем, что, к сожалению, в данное время в некоторых регионах (в том числе и Донецком) представительства Фонда не работают. С целью активизации деятельности по всей Украине, Фонд продолжает привлекать ресурсы для выполнения поставленных перед ним задач. Надеемся, что в скором времени большинство региональных представительств возобновит свою деятельность. С уважением директор С.П. Ливенцов

от: Новгород-Сіверський районний благодійний
время: 17.05.06 11:50

Шановні керівники фонду "Україна - дітям"!!!
В цоьму році благодійний фонд "Здоров"я" планує розпочати оздоровлення дітей-інвалідів Новгород-Сіверського району на базі дитячого відділення районної лікарні. Всьго дітей-інвалідів зареєстровано 60 чоловік. Це діти з діагнозами:
ДЦП G 80.8, Синдром Дауна G 90.0, Епілепсія G 40.0, Цукровий діабет та інші. Дуже велике прохання до Вас шановні керівники, допомогти ліками для лікування вищеназваних захворювань.
З повагою та надією! Виконавчий директор Н-Сіверського районного благодійного фонду "Здоров"я"
Олексій Сергійович Даниленко-Алєксєєв

вiдповiдь:
Шановний Олексію Сергійовичу, Національний фонд «Україна-дітям» на Ваше звернення повідомляє, що Фонд може надати благодійну допомогу біологічно активним медпрепаратом ЕХІНАЦИН ЛІКВІДУМ (виробництва фірми МАДАУС АГ Німеччина) у кількості 50 флаконів по 50 мг для профілактики респіраторних вірусних інфекцій. Інших медпрепаратів для лікування дітей-інвалідів, якими опікується Ваша організація, Фонд не має. Передача благодійної допомоги можлива на дитяче відділення районної лікарні. За інформацією, щодо отримання допомоги, просимо звернутися до 26 травня за телефоном у місті Києві 8-044-492-97-55. З повагою, директор С.П. Лівенцов.

от: Цимбалістий Олег
время: 09.03.06 09:48

Доброго Дня.
Вчора у вечірньому випуску новин було ретрансльовано інтерв"ю пані Катерини Ющенко. Вона згадувал про можливість отримання книги для майбутніх мам, яка може виявитися дуже корисною та повчальною для правильного виховання та розвитку дитини. Це питання мене зацікавило, оскільки моя дружина в даний час вагітна.
Прошу Вас надати інформацію про те яким чином можна придбати згадану книгу, а також що для цього необхідно.
Завчасно щиро вдячний.

З повагою, Цимбалістий Олег.

09.03.2006

вiдповiдь:
ЦИМБАЛІСТИЙ Доброго дня! Шановний пане Олеже, на Ваше запитання щодо отримання книги для майбутніх мам повідомляємо, що Національний фонд „Україна-дітям” не має відношення до розповсюдження згаданої книжки. За інформацією треба звертатися у жіночу консультацію, де проходить обстеження Ваша дружина, або у Міжнародний благодійний фонд „Україна 3000”. З повагою директор Фонду С.П. Лівенцов.

сторiнки: 1 2 3
им'я : 
e-mail : 
текст :