українська моварусскийenglish

   Національний фонд соціального захисту матерів і дітей "Україна -дітям" утворено 20 листопада 1996 року Указом Президента України з ініціативи державних і громадських організацій.
   За час своєї діяльності Фонд під керівництвом його Почесного Президента Людмили Миколаївни КУЧМА став провідною благодійною організацією в державі, реалізуючи системний підхід до забезпечення гармонійного розвитку підростаючого покоління, підтримки та захисту інтересів дітей, матерів та сімей.
   Сьогодні Фонд активно співпрацює з усіма гілками виконавчої, законодавчої та місцевої влади, державними установами, політичними партіями і фракціями Верховної Ради, вітчизняними та іноземними компаніями і організаціями.
   Діяльність Фонду грунтується на засадах, визначених основними напрямами державної політики щодо соціального захисту матерів і дітей. Фонд орієнтується на сприяння практичному виконанню положень Національної програми "Україна - дітям", затвердженої Указом Президента України від 18 січня 1996 року, Указу Президента України від 24 травня 2000 року "Про основні напрями соціальної політики на період до 2005 року" тощо.
   Фонд реалізує такі довгострокові програми, як "Здоров'я дітей", "Шляхами добра", "Обдаровані діти", масштабні проекти "Дитяче харчування", "Слухові апарати", "Оздоровлення дітей-сиріт, інвалідів, дітей з малозабезпечених багатодітних сімей", "Раннє виявлення та лікування захворювань щитовидної залози у дітей", "Матеріальна допомога дітям-сиротам, інвалідам та дітям з малозабезпечених багатодітних сімей, а також дитячим інтернатним закладам".
   Фонд щороку розширює масштаби благодійницької діяльності. За останні п'ять років для надання допомоги дітям залучено спонсорських коштів і матеріальних цінностей на суму більше ніж 37 млн. грн., з них 7,5 млн. - у 2000 році, 7,7 млн. - у 2001 році та понад 21 млн. - у 2002 році. У доробку Фонду за 2002 рік - оздоровлення понад 3,6 тис. дітей, передача медичним закладам України 25 сучасних ультразвукових діагностичних апаратів, 11 спірометрів, надання 568 дитячих інвалідних візків, сучасного комплексу для реабілітації дітей-інвалідів, а також ліків, вітамінів, препаратів на суму 244 тис. гривень.
   З 2000 року працюють регіональні представництва Фонду, які надали імпульсу суттєвому підвищенню ефективності благодійницької діяльності Фонду в усіх областях України.
   Результати діяльності Фонду є на сьогодні надійним підґрунтям національної доктрини благодійності.
   У цьому виданні надано детальну інформацію про діяльність Фонду та його регіональних представництв у 2002 році, масштабні довгострокові програми і проекти, плани на майбутнє. До Вашої уваги -книга, зміст якої формується постійно.